Read the Official Description

O

Master of Business Administration (MBA) studijního programu nabízí široký pohled na řízení podniku. Kurikulum MBA je navrženo tak, aby rozvíjelo a zlepšovalo obchodní dovednosti a znalosti, které jsou cenné pro manažery, vedoucí pracovníky a administrátory ve ziskové i neziskové sféře ekonomiky.

Program MBA je otevřen všem žadatelům, kteří mají bakalářský titul z akreditované instituce, bez ohledu na jejich vysokoškolské studijní obor. Vítáme žádosti studentů s různým vysokoškolským vzděláním, včetně věd, liberálního umění, humanitních oborů, obchodu, inženýrství a vzdělávání.

Vzdělávací důraz programu MBA je na organizační rozhodování a vedení. Program je vhodný pro ty, kteří sledují nebo hledají kariéru na výkonné úrovni ve veřejných nebo soukromých organizacích.

Požadavky na přijetí

 • GMAT skóre 430 nebo vyšší, nebo ekvivalentní skóre na GRE
 • Všechny přepisy na univerzitě a koleji
 • Životopis
 • Žádná eseje není potřeba

Zrušení GMAT

Požadavek GMAT / GRE skóre bude upuštěn pro ty studenty, kteří mají vysokoškolské GPA 3.00 nebo vyšší, nebo pro ty, kteří mají vysokoškolské GPA 3.0 nebo vyšší za posledních 60 hodin, nebo pro ty s celkovým GPA vysokoškoláka 2.50 nebo lepší a alespoň tři roky smysluplných obchodních zkušeností.

Předpoklady

Tito studenti, kteří mají vysokoškolské vzdělání, by měli být připraveni začít studium MBA bez základních kurzů. Ti, kteří mají vysokoškolské vzdělání v jiné než podnikatelské oblasti, mohou požadovat, aby splnili jednu nebo více následujících základních požadavků:

 • Finanční účetnictví
 • Manažerské účetnictví
 • Základy ekonomiky
 • Pochopení firemních financí
 • Principy řízení
 • principy marketingu
 • Obchodní matematika a statistika

Každá z těchto základních požadavků může být dokončena úspěšným dokončením příslušných online modulů IVY. Vlastní tempo modulů IVY lze nalézt online na webových stránkách mbapreworks. Jakmile je každý modul dokončen s minimálním stupněm 80, potvrzení o dokončení bude automaticky odesláno do oddělení IVY.

Některé z těchto základních požadavků může ředitel MBA upustit od těch studentů, kteří mohou prokázat úspěšné předběžné studium v ​​těchto oblastech. Požadavky na založení každého studenta jsou určeny případ od případu. Obecně se očekává, že student splní všechny potřebné požadavky na založení, než budou mít možnost zapsat se do kurzu MBA.

K dispozici 100% online a face-to-face na kampusu

Náš on-line MBA je přístupný po celém světě. Program MBA kreditu 30 hodin je navržen tak, aby vyhovoval potřebám pracujících profesionálů v celé řadě obchodních oblastí. Online sekce jsou nabízeny v pěti osmi týdnech během celého roku (Fall I, Fall II, Spring I, Spring II a Summer). Sekce tváří v tvář / hybridní MBA jsou nabízeny v tradičních 16-ti týdenních termínech během podzimu a na jaře av jednom letošním 8týdenním termínu. Studenti MBA si mohou kdykoli vybrat, zda se přihlásí do sekcí online nebo do části "tváří v tvář". To dává studentům značnou flexibilitu při dokončení programu.

Datum zahájení

 • Jar: 14. ledna 2019
 • Pád: 26. srpna 2019

Doba trvání

 • Částečný čas 18-24 měsíců
 • Konečný čas 12-16 měsíců

Poplatky

Carr Graduate Stipendia jsou předními školami ASU pro absolventy. Ceny jsou založeny na vysokoškolské GPA. Studenti jsou považováni za stipendium Carr Graduate po jejich přijetí do College of Graduate Studies.

Non-Texas obyvatelé, kteří jsou uděleni Carr Graduate stipendium v ​​hodnotě nejméně 1.000 dolarů také splňují nárok na zaplacení státního školného a poplatků. To by znamenalo ušetřit asi 50% výuky a poplatků pro studenty mimo stát a zahraniční studenty.

Carr Graduate Stipendium informace

Stipendium

Roční cena *

Kvalifikace

Carr Absolvent

Až do 2.500 dolarů

3,76-4,0 Celkově podléhají GPA

Carr Absolvent Akademický

Až 2.000 dolarů

3,51-3,75 Celkové podhodnocení GPA

Carr Absolvent Blue a Gold

Až 1500 dolarů

3,4-3,5 Celkové podhodnocení GPA

* Částky v tabulce jsou založeny na zápisu do 9 kreditů za semestr za každý semestr. Studenti zapsaní v méně semestrálních úvěrových hodinách obdrží pro-hodnocenou stipendijní částku.

 • Studenti budou automaticky považováni za stipendium Carr Graduate - žádnou žádost není zapotřebí!
 • Musí být přijata pro absolventa přijetí do ASU jako student-studenta.
 • Ocenění je založena na celkově vysokoškolském GPA studentů v době přijetí.

Uzávěrka

 • Mezinárodní studentské jaro: 1. listopadu 2018
 • Mezinárodní studentské pádu: 10. června 2019
Program taught in:
Angličtina
Angelo State University College of Business
Last updated August 22, 2018
This course is Online forma, Campus based
Start Date
Srp. 26, 2019
Led. 2020
Duration
12 - 24 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Červen 10, 2019
Kontaktuj školu
By locations
By date
Start Date
Srp. 26, 2019
End Date
Application deadline
Červen 10, 2019
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Srp. 26, 2019

Location
Application deadline
Červen 10, 2019
End Date

Led. 2020