MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled kurzu

Naše inovativní MBA je navržena pro ambiciózní obchodní profesionály - a nejnovější absolventy všech oborů - kteří nechtějí čekat, až budou mít rozsáhlé pracovní zkušenosti, než podniknou první kroky směrem k kariéře managementu.

Odlišujete se od konkurenčního trhu práce a budete mít přímou zkušenost s tříměsíční praxí a holistickými obchodními znalostmi, schopnostmi a špičkovými digitálními znalostmi, které požadují dnešní zaměstnavatelé.

V rychle se rozvíjejícím globálním obchodním prostředí požadují zaměstnavatelé více kvalifikované, digitálně kompetentní absolventy se sofistikovaným porozuměním podnikání a jeho měnícím se souvislostem, které překračuje tradiční obchodní disciplíny, které zahrnují lidské zdroje, řízení a marketing. K úspěchu potřebujete přístup „velkého obrazu“. Musíte být schopni se přizpůsobit rozvíjejícím se obchodním modelům, vytvářet nové podniky, vést a účinně řídit lidi a zlepšovat procesy pomocí digitálních řešení.

Ve Westminster Business School si uvědomujeme, že budoucí obchodní profesionálové potřebují celou řadu dovedností v oblasti technického a osobního rozvoje - odpovědnější, odolnější, přizpůsobivější a všestrannější než kdykoli předtím. Naším cílem je pomoci vám stát se začínajícím vůdcem a podnikatelem, někoho, kdo může přidat hodnotu jakékoli organizaci. Domníváme se však, že je nezbytné, aby tento proces transformace začal brzy, než budete mít rozsáhlé pracovní zkušenosti nebo přijmete myšlení jednoho konkrétního zaměstnavatele nebo podnikatelského sektoru. Začátkem tohoto procesu brzy, je mnohem snazší rozvíjet své dovednosti, učit se myslet mimo krabici a nezávisle vést změny v obchodním světě - kdekoli vás kariéra zavede. To je také to, co od našich zaměstnavatelských kontaktů říká, že by dávali přednost.

Westminster MBA v reakci na měnící se trh nabízí prakticky zaměřené, interdisciplinární a pokročilé vzdělávání v moderním podnikání: kombinuje akademickou přísnost, zrychlené studium, stimuluje přístupy k výuce a praktické zkušenosti s vedením podniku, včetně tříměsíční stáže. Podporíme vás na vaší cestě k tomu, abyste se stali součástí příští generace úspěšných obchodních manažerů a podnikatelů.

Představíme vám nejnovější obchodní metody a technologie tak, aby přesněji odrážely podnikové a podnikatelské prostředí - prostřednictvím interdisciplinárních tematických modulů pro budování schopností, které sahají od inovace a designového myšlení po současné výzvy, udržitelnost, složitost řízení , analýza dat a finance. Poté použijete své učení k praktickým obchodním problémům a živým obchodním projektům, a tím získáte vyhledávané měkké dovednosti, jako je kreativita, kritické myšlení, osobní obratnost, přizpůsobivost a odolnost.

Uvědomujeme si rostoucí význam technologie a připravujeme vás na kariéru v digitálním světě 2020. Prozkoumáme některé nejnovější vývoj, včetně blockchainu, velkých dat, umělé inteligence, cloudové technologie, AR / VR, ničivých inovací, růstu ekosystémy a sdílení ekonomiky.

Očekáváme, že naši absolventi MBA pokračují v zabezpečování manažerských a vedoucích rolí v podnicích, začínajících společnostech, malých a středních podnicích, ve veřejném sektoru a neziskových organizacích.

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

 • Tato MBA je ideální pro nedávné absolventy vysokých škol a ambiciózní profesionály v rané kariéře s odhodláním vykonávat manažerskou kariéru.
 • Staňte se připraveni na podnikání prostřednictvím intenzivních praktických zkušeností a zrychleného studia.
 • Tříměsíční stáž nebo projekt „Management in Action“ doma nebo v zahraničí, který obohatí váš životopis.
 • Týdenní mezinárodní konzultační projekt založený v zámoří s klientskou společností.
 • Workshopy a mistrovské kurzy rozvoje kariéry zvyšují vaši globální perspektivu a zaměstnatelnost.
 • Vyučují zaměstnanci se zkušenostmi v oblasti strategického řízení, podnikání, designu, inovací, marketingu, vhledu do spotřebitelů, sociálních médií, operací, digitálního obchodu, psychologie, lidských zdrojů, organizačního chování, ekonomie, financí, manažerského účetnictví a vedení.
 • Vzrušující přístupy k výuce a učení se živými případovými studiemi, simulacemi, workshopy na hraní rolí a hackathony.
 • Poutavé metody hodnocení, včetně simulací, obchodních výzev, vyšetřování briefingů, skupinových prezentací a videoprezentací.
 • K vynikajícím zařízením patří zasedací místnost MBA, digitální učebny a naše nejmodernější virtuální obchodní místnost Bloomberg.

StockSnap / Pixabay

Struktura kurzu

MBA následuje silný příběh s cestou objevování, počínaje diagnózou obchodních problémů / problémů, návrhem inovativních řešení, ponořením do digitálních aplikací a rozvojem pohonu, odolnosti a diplomacie jako součást osobního růstu studenta. Kromě hodnocení modulů jsou získané dovednosti aplikovány během klientských projektů pro podnikatelské myšlení, mezinárodní studijní poradenství a stáž Management in Action. Budete studovat moduly pro řešení problémů a budování schopností, celkem 180 kreditů.

1. semestr (září – prosinec)

Začínáme se učit, jak provádět obchodní diagnostiku, rozvíjet své dovednosti v analýze finančních údajů, údajů o výkonu a trhu, jakož i kritické myšlení. Naučíte se sebevědomě identifikovat příznaky nedostatečného výkonu a analyzovat obchodní problémy, pomocí svého úsudku přijímat informovaná rozhodnutí ke zlepšení budoucích tržních výkonů. Budeme zkoumat, jak designové myšlení a kreativita mohou reimaginovat obchodní modely a pomáhat navrhovat nové produkty, služby a procesy. Získáte také lepší přehled o digitálních informačních systémech a jejich dopadu na obchodní operace, obchodní služby a výkon.

 • Obchodní diagnostika (20 kreditů)
 • Hodnota projektování (20 kreditů)
 • Digitální schopnosti (20 kreditů)
 • Podnikatelské myšlení (10 kreditů, blokový týden)

2. semestr (leden – duben)

Přecházíme k obchodní struktuře a moderním strategiím v měnícím se světě, k vlastnostem, chování a procesům řízení potřebným pro pružné a flexibilní organizace. Uvažujete o některých současných výzvách, jimž čelí podnikání, od zásluh udržitelného globálního růstu po globální perspektivu rozvoje podnikání a potřebu citlivé spolupráce v prostředí multikulturních projektů. Předtím, než se zapojíte do týdenního projektu mezinárodního poradenství poskytujícího poradenství zahraničnímu klientovi při řešení strategického problému nebo problému, prozkoumáte nejnovější poznatky o inovacích a nových obchodních modelech.

 • Odolné organizace a týmy (20 kreditů)
 • Udržitelný globální růst (20 kreditů)
 • Strategická inovace v digitálním světě (20 kreditů)
 • Mezinárodní studijní poradenství (10 kreditů, blokový týden)

3. semestr (květen - srpen)

U stáže nebo projektu Management in Action budete zkoumat problém / problém související s inovací a / nebo digitalizací pro klientskou organizaci ve Velké Británii nebo v zámoří - cokoli, jak může digitální start-up konkurovat digitálním / konvenčním soupeřům, dopad digitalizace na provoz a výkon organizace. Je to ideální příležitost, jak předvést svou vynalézavost a schopnost „myslet na nohy“.

Vstupní požadavky

Minimální stupeň vyznamenání vyšší třídy (2: 1) v jakékoli disciplíně. Pracovní zkušenosti nejsou vyžadovány, ale jsou vítány. Úspěšní studenti ve svém osobním vyjádření prokáží ambice a schopnost vyniknout na manažerských pozicích ve velkých korporátních organizacích, malých a středních podnicích nebo ve svém vlastním začínajícím podniku. Můžeme také pohovorovat se žadateli buď osobně, nebo prostřednictvím Skype.

 • Uchazeči jsou povinni předložit jeden odkaz.
 • Pokud není vaším prvním jazykem angličtina, měli byste mít IELTS 6.5 s alespoň 6,5 v psaní a mluvení.

Andrea Piacquadio / Pexels

Kariéra

Jádrem našeho progresivního myšlení je zaměření se na vás připravit na dnešní rychle se rozvíjející, technologicky řízený svět práce prostřednictvím vysoce praktického a zážitkového programu dodávaného ve spolupráci s řadou „klientských“ organizací.

Náš důraz na londýnské jádro, v blízkosti mnoha národních, mezinárodních a globálních zaměstnavatelů města, náš důraz na dovednosti, schopnosti a atributy - s více příležitostmi v průběhu kurzu, aby tyto schopnosti mohly být použity na skutečné obchodní problémy - poskytne přímé pracovní zkušenosti vylepšte svůj životopis a vyprávění při žádosti o nové pozice. Tyto aplikované projekty a závěrečná stáž / projekt nejen rozšíří vaše profesní sítě, ale přímo zvýší vyhlídky na brzké zaměstnání po ukončení studia.

Soustředíme-li se na obchodní dovednosti, tvrdé a měkké, očekáváme, že se o naše absolventy bude zajímat celá řada zaměstnavatelů. Budete mít schopnosti a důvěru, abyste se dokázali přizpůsobit rychle se měnícímu světu podnikání, který je charakterizován digitalizací, hyperkonkurencí, nedostatkem zdrojů, volatilitou, složitostí a trvalým narušením obchodního modelu.

Průmyslové vazby

Westminster Business School je jedno z předních londýnských center pro obchodní vzdělávání se sídlem v centru Londýna a na jeho politické, mediální a finanční scéně.

Zaměstnanci, kteří v současné době vyučují na tomto kurzu, mají rozsáhlé odborné zkušenosti a pokrývají role jako:

 • konzultant pro vedoucí management společnosti McKinsey & Company
 • manažer v Savoy Hotel Group
 • exportní manažer pro Labaronne-CITAF
 • zástupce generálního ředitele QSR Franchise Development Group
 • akciový a strukturovaný finanční analytik společnosti Bergstrom Capital

Pracovní role

Tento kurz vás připraví na role jako:

 • Vedení obchodního designu
 • Manažer vývoje podnikání
 • Obchodní / finanční analytik
 • CMS manažer
 • CRM manažer
 • Správce digitálního marketingu
 • Vlastník digitálního produktu
 • Konzultant pro management
 • Architekt řešení
 • Start-up podnikatel
 • UX manažer

Postgraduální zaměstnavatelé

Absolventi Westminster Business School našli uplatnění v organizacích včetně:

 • Amazonka
 • Citibank
 • Úřad pro finanční chování
 • Paribas
 • Santander
 • Sberbank
 • Société Générale
 • Standard Chartered
 • Světové ekonomické fórum
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Čtěte více

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Méně