MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte MBA v Londýně s intenzivním dvoutýdenním studijním obdobím v New Yorku *

Umístěný v srdci Londýna, náš program MBA, který mění život, nabízí absolventům možnost získat mezinárodní manažerskou kvalifikaci se studijními obory v New Yorku a Glasgowě.

  • Studie MBA v Londýně za £ 10,000
  • Náklady zahrnují dvoutýdenní intenzivní studijní období v New Yorku a další studium v ​​Glasgowě
  • Zúčastněte se mistrovských kurzů od vedoucích firem v Londýně

Společnost GCU London , součást Glasgow Caledonian University, dodala MBA na plný úvazek a byla navržena se závazkem společného dobra a zásadami OSN pro zodpovědné řízení vzdělávání (PRME), které usilují o vytvoření lepšího a spravedlivějšího světa.

GCU London láká vynikající absolventy z celého světa a nabízí bezkonkurenční studentské zkušenosti a mezinárodní zaměstnatelnost.

Naše jedinečná MBA je navržena s ohledem na potřeby mezinárodního obchodu a společnosti, pomáhá vytvářet dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k tomu, aby se stala úspěšným a zodpovědným lídrem ve vedoucích pozicích ve všech odvětvích.

* Platí podmínky a podmínky.

Žadatelé by měli mít bakalářský titul na úrovni 2,2 nebo ekvivalent; IELTS 6. Není požadována předchozí praxe.

detaily kurzu

  • Klasifikace: MBA
  • Doba trvání kurzu: 1 rok
  • Datum zahájení kurzu: září
  • Režim kurzu: Konečný čas
  • Oblast předmětu: Obchod a řízení
  • Místo: GCU London
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of Lond ... Čtěte více

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of London’s most attractive locations, GCU London is in proximity to the capitals globally recognised financial and fashion industries. The campus offers a range of MBA and courses, high quality teaching and links with international businesses. GCU London provides students with an enriching and diverse learning experience underpinned by a vibrant international, intellectual and cultural life. We attract students from over 56 countries, from a range of backgrounds from all corners of the world. Méně