MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Spojené království - Canterbury - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Spojené království - Canterbury

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Canterbury je historické město katedrály, a jméno znamená "Kent lidí 's pevností ". Je to domov pro čtyři vysoké školy a několik dalších vysokých škol, které pokrývají 25% dospělé populace Canterbury.

Kombinované MBA studium v Spojené království - Canterbury - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Spojené království, Canterbury. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Obchodní management (zdravotnictví vedení a řízení MBA)

Canterbury Christ Church University Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 semestry Srpen 2020 Spojené království Canterbury + 1 více

Organizace žádají více a více ze svých vedoucích a řídících pracovníků, aby byly schopny plnit náročné a komplexní cíle. Canterbury Christ Church University má zavedenou pověst jako poskytovatel volbou pro zakázku a předem ověřených řízení a vedení programů.

Vzdělání MBA Vedení a řízení

Canterbury Christ Church University Business School
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 semestry Srpen 2020 Spojené království Canterbury + 1 více

Naše MBA se zaměřením na vzdělávání Leadership & Management je určen pro zkušené manažery a odborníky pracující v oblasti vzdělávání ve veřejné, soukromé a ne-pro-ziskové odvětví, ve Velké Británii a do zahraničí

Kent MBA

Kent Business School, University of Kent
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Canterbury + 1 více

Kent MBA poskytuje studentům znalosti a dovednosti, aby se stali vedoucími transformace s inovativními myšlení, kteří rozumí a mohou integrovat zodpovědné vedení pro rozvoj místních a globálních společenství.