Filter
MBA
Turecko Istanbul Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Turecko - Istanbul - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Turecko - Istanbul

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Besiktas se nachází na Bospor, jako jedna z čtvrtí Istanbulu. Má za sebou dlouhou historii, počínaje před byzantských časech, a pokud jde o vzdělání, je kampus univerzity Bahcesehir zde nachází, spolu s Hacettepe University.

Dálkové MBA studium v Turecko - Istanbul - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Turecko, Istanbul. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Istanbul, Dálkové

Bahcesehir University

Master of Business Administration program má za cíl poskytnout studentům nejnovější informace v oblasti správy a řízení podniku a obnovit stávající znalosti, obsahující v ... [+]

MBA (ENGLISH, THESIS)Profil programu

Master of Business Administration program má za cíl poskytnout studentům nejnovější informace v oblasti správy a řízení podniku a obnovit stávající znalosti, obsahující všechny funkce správy podniku. Cílem programu je také připravit vedoucí pracovníky vybavené schopnostmi pro analýzu a řešení problémů a schopnostmi kritického a tvůrčího myšlení, být schopni vytvářet a udržovat efektivní vztahy, co nejúčinněji využívat týmovou práci, přijímat iniciativy a řídit rizika a změny, při současném uplatňování hodnot podnikatelské etiky.

Kvalifikace udělena

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program, získají titul Master of Business Administration.... [-]

Turecko Istanbul
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 4 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině