Filter
MBA
Turecko Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Turecko - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Turecko

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Dálkové MBA studium v Turecko - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

3 Výsledky v MBA, Turecko, Dálkové

İstanbul Bilgi Üniversitesi

budete muset svou práci, místo k získání informací, aby si vybudovat a nemusíte absolvovat postgraduální studium v ​​omezeném čase. Organizace bez ohledu na to, kde se v ... [+]

MBA Turkish

budete muset svou práci, místo k získání informací, aby si vybudovat a nemusíte absolvovat postgraduální studium v ​​omezeném čase. Organizace bez ohledu na to, kde se v síle informace o programu Distanční vzdělávání MBA na světě začátku 2000s je dobrou alternativou po dobu 15 let pro ty, kteří chtějí rozvíjet sami sebe ... zvláště pokud žijete mimo Istanbul, intenzivní plán cestovního to, nebo se snaží i tento program pro obyvatele bojují k dodržování jízdního řádu v Istanbulu byl vyvinut.

Program Istanbul Bilgi Univerzitní e-MBA, aby absolvent turecké osmi základních kurzů, dva volitelné předměty musí být vyplněn a závěrečný projekt.... [-]

Turecko Turkey Online
Kontaktuj školu
Turečtina
Denní studium
Kombinované
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Izmir University of Economics

Master of Business Administration distančního vzdělávání (e-MBA) je speciální program určený pro ty, kteří chtějí integrovat další vzdělávání do jejich profesním i osobní ... [+]

Master of Business Administration distančního vzdělávání (e-MBA) je speciální program určený pro ty, kteří chtějí integrovat další vzdělávání do jejich profesním i osobním životě, zatímco oni udržovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem rodiny v ten samý čas.

V našem programu e-MBA, všechny virtuální třídy jsou prováděny živě, které poskytují studentům s vysokou interaktivitu podobnou fyzické třídy.

Technologická infrastruktura programu r-MBA umožní:

Komunikovat s vaší fakulty a spolužáky prostřednictvím obrazovek sdílení Psaní na připomínky a dotazy v reálném čase Podílet se na diskusi konferenčního hovoru ... [-]
Turecko Izmir
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Bahcesehir University

Master of Business Administration program má za cíl poskytnout studentům nejnovější informace v oblasti správy a řízení podniku a obnovit stávající znalosti, obsahující v ... [+]

MBA (ENGLISH, THESIS)Profil programu

Master of Business Administration program má za cíl poskytnout studentům nejnovější informace v oblasti správy a řízení podniku a obnovit stávající znalosti, obsahující všechny funkce správy podniku. Cílem programu je také připravit vedoucí pracovníky vybavené schopnostmi pro analýzu a řešení problémů a schopnostmi kritického a tvůrčího myšlení, být schopni vytvářet a udržovat efektivní vztahy, co nejúčinněji využívat týmovou práci, přijímat iniciativy a řídit rizika a změny, při současném uplatňování hodnot podnikatelské etiky.

Kvalifikace udělena

Studenti, kteří úspěšně absolvovali program, získají titul Master of Business Administration.... [-]

Turecko Istanbul
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 4 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině