Filter
MBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Sustainable Economic Studies - Zde naleznete Sustainable Economic Studies studium

MBA je postgraduální titul udělený studentům, kteří dokončí své postgraduální studium v ​​oblasti podnikového řízení a správy. Tradičně řečeno, Master of Business Administration programy jsou navrženy tak, aby vybavily jednotlivce s kvalifikacemi našel v podnikání lídry po celém světě.

Mnoho jednotlivců chce vědět, co je MBA v oblasti udržitelných ekonomických studií? Vzhledem ke současnému stavu globální ekonomiky a životního prostředí stále více organizací hledá způsoby, jak snížit jejich dopad na životní prostředí, a přesto stále snižují náklady. Cílem tohoto programu je učit studenty, jak to udělat, tím, že jim poskytne nástroje, které potřebují k prozkoumání a boji proti environmentálním problémům a vytvářejí nové podnikatelské příležitosti, když vznikají nové problémy. Během studií se studenti mohou naučit chápat a analyzovat složité environmentální otázky a rozvíjet pochopení toho, jak mohou krátkodobé a dlouhodobé změny ovlivnit budoucnost planety a globální ekonomiky a co to znamená vést úspěšnou, ekologická organizace.

Jednotlivci, kteří mají titul v oblasti udržitelných ekonomických studií, mají obecně silný morální charakter, vrozený altruismus a záviděníhodný obchodní důvtip. První dva rysy jim mohou sloužit ve všech aspektech života, zatímco obchodní znalosti jim mohou pomoci dosáhnout úspěchu v téměř každé oblasti.

Náklady na postgraduální studium se značně liší. Pokud se osoba rozhodne jít do školy, jaká je doba trvání programu a zda jsou kurzy nabízeny online nebo v učebně, může to mít vliv na celkové náklady na výuku.

Vzhledem k tomu, že čím dál více podniků se zaměřuje na snižování jejich uhlíkové stopy, lidé s postgraduálním studiem v oblasti udržitelných ekonomických studií mají příležitost prozkoumat mnoho vzrušujících kariér ve více oborech. Absolventi mohou najít úspěch v oblasti práva, energetiky, financí, vlády nebo cestovního ruchu a pohostinství. Mohou mít pracovní tituly, jako je například provozní manažer, energetický konzultant nebo analytik nákladů.

Online kurzy nabízejí flexibilitu pro jednotlivce s již obsazenými plány. Chcete-li najít školu poblíž vás, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

4 Výsledky v Sustainable Economic Studies

ESLSCA Business School

Na konci výcviku byli studenti a stážisté vyškoleni v budoucích specializovaných odborných vedoucích pracovníků v oblasti osvědčených postupů udržitelnosti a zvládnutí úk ... [+]

Cíle a přínosy programu

Na konci školení budou studenti a stážisté budoucí specializovaní odborníci řídit dobrou praxi udržitelnosti a zvládat výzvy udržitelného rozvoje / SDG - SZP k optimalizaci transformace, adaptace a výkonu organizací, bude schopen:

Pochopení kontextu vzniku CSR a dohody o udržitelném rozvoji / SDG / Parížské klimatické dohody, cílů sledovaných těmito modely, stávajících vazeb mezi nimi a způsobu, jakým ovlivňují moderní řízení kapitalistických podniků a organizací obecněOsvojte si osvědčené postupy od organizací, pokud jde o CSR - Udržitelný rozvoj (SD)Vhodné nástroje pro rozhodování o zavádění CSR-SD: hlavní nástroje pro hodnocení a diagnostiku, vypracování doporučení a akčních plánů, změna vedení a pilotů, vyhodnocení monitorování z příslušných ukazatelůLépe porozumět přínosům pro společnosti, organizace a území, pokud jde o závazek CSR - SD; citovat aktéry na problematiku udržitelného rozvoje, vyvinout přesvědčivou komunikační strategii a zlepšit přístup organizacíZavést politiky a strategie týkající se životního prostředí a udržitelného rozvoje, pokud jde o významné problémy v odvětvích nebo zemíchPřevzít a řídit inovativní projekty v oblasti životního prostředí a udržitelného rozvojeZřizuje a kontroluje systémy řízení certifikovatelné nebo neurčitelné, které se zaměřují na konkrétní cíle, jako jsou: vedení odpovědné za činnost akce; odpovědné nákupní řízení nebo integrace otázek SD / CSR do nákupního procesu; řízení rizik; energetický management; řízení bezpečnosti potravin; řízení kvality; řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci; řízení životního prostředí... [-]
Francie Paris
October 2019
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Robert Kennedy College

MBA v oblasti financí a kvalifikace udržitelnost poskytuje komplexní úvod do oblasti udržitelné finance s analýzou sociálních, etických a správy rozměrů z různých odvětví ... [+]

MBA v oblasti financí a kvalifikace udržitelnost poskytuje komplexní úvod do oblasti udržitelné finance s analýzou sociálních, etických a správy rozměrů z různých odvětví finančních služeb, a vyhodnocuje související iniciativy z obou soukromých a veřejně prospěšných perspektiv.

Tyto programy MBA značně těžit z mezinárodnosti odvozené z náboru studentů z celého světa, a čerpat z lektorů dobře kvalifikovaných ve svém oboru.

Učit Švýcarska přední soukromé vysoké školy a absolvent se studenty z více než 130 různých zemí az University of Cumbria.

DOBA

Nejméně 12 měsíců, maximálně 4 roky.

Obrys programu

Tento systém byl navržen tak, aby splňovaly cíle on-line MBA pružně a mohou být přizpůsobeny individuálním preferencím každého studenta. MBA vyžaduje, abyste dokončit šest kurzů plus finální disertační práce. ... [-]

Švýcarsko Zürich Switzerland Online Spojené království City of Carlisle  + 1 Více
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
1 - 4 let
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Kazakh British Technical University (KBTU)

- ... [+]

-

[-]
Kazachstán Almaty
September 2019
Denní studium
15 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Aberystwyth University Business School

MBA Aberystwyth vám umožní rozvíjet znalosti o manažerských dovednostech a koncepcích vyšší úrovně a jejich aplikaci v praktických situacích ... [+]

MBA Aberystwyth

Aberystwyth MBA je vyučován prostřednictvím vyváženého kurikula, včetně teorie, workshopů a případových studií z mezinárodní arény. Důležitým cílem je poskytovat relevantní analytické školení o nejnovějším strategickém manažerském a organizačním vývoji ve veřejném i soukromém sektoru. Budete shromažďovat a analyzovat relevantní informace napříč celou řadou oblastí, které se týkají současné situace, syntetizovat informace do formy vhodné pro hodnocení alternativ rozhodování a zabývat se lidmi z různých kulturních prostředí, aby se zvýšila úroveň organizačního povědomí a myšlení. .

Jako účastník programu MBA budete studovat teorii současného managementu a uznávané osvědčené postupy v oblastech, jako je vedení, operace, správa a řízení společnosti a udržitelnost. Program zahrnuje pokrytí řízení lidských zdrojů a organizačního chování. Studium finanční analýzy a rozhodování zdůrazňuje využití finančních a účetních údajů pro informování a zlepšování strategických rozhodnutí a operací. Pokrytí podnikové ekonomiky zdůrazňuje vnější kontext i ekonomické základy pro obchodní rozhodování v celé řadě funkčních oblastí.... [-]

Spojené království Aberystwyth
September 2019
Denní studium
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině