MBASTUDIES

Strojírenský management - Zde naleznete Strojírenský management studium

Zatímco někteří lidé mohou být použity pro odvádí skvělou práci pro strojírenského podniku, manažeři musí mít schopnost ovlivňovat dobrou práci. Vydělávat Master of Business Administration v řízení inženýrství vám může poskytnout nástroje, které potřebujete k úspěchu v předních jiní v technickém oddělení.

Co je MBA v řízení inženýrství? Tento stupeň se snaží připravit absolventy na vyšších manažerských pozicích ve výrobě nebo strojírenství. Zatímco se zaměřením na základní pojmy související s podnikání a managementu, studenti také zkoumat výrobní strategie, řízení dodavatelského řetězce a technologie. Programy mohou trvat od jednoho až dvou let, a mnozí vyžadují projekt má být dokončen před maturitou.

Vydělávat svého magisterský titul z obchodní administrativy ve strojírenství řízení je skvělý způsob, jak pohánět sebe do vyšší placení kariérou. Mnoho kurzy mohou být dokončena on-line, což také dělá takové programy lákavým pro střední-kariéra studentů.

Jak moc jsou vaše MBA končí stojí jste do značné míry závisí na tom, kam chodí do školy, a jak dlouho program trvá. Náklady na převzetí kurzy on-line se může lišit od účasti na třídu na akademické půdě. Chcete-li plně pochopit zúčastněné náklady, je důležité pečlivě zkoumat programy, které zvažují.

Vydělávat titul MBA v oboru inženýrství Management je dobrý nápad pro ty, kteří právě začíná v podnikání, nebo pro ty, kteří již stanoveny v jejich kariéře. Většina absolventů takového programu skončí pracovat jako manažeři pro strojírenské firmy, které vydělávají po studiích a spoustu pracovních zkušeností. Vzdělání získané vydělávat takové míry umožňuje absolventům, aby se vešly do libovolného počtu vedoucích pozic na úrovni ve všech druzích podniků.

V mnoha případech, vztahují na tuto programu MBA, budoucí studenti stačí použít on-line. Možná budete muset mít získal bakalářský titul nebo musí mít odpovídající pracovní zkušenosti, být přijat do některých programů.Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

5 Výsledky v Strojírenský management Filter

MBA & Engineering in Life Science Management

HTW Berlin University Of Applied Sciences
Magistr
MBA
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Mezinárodně akreditovaná MBA & Engineering, která vám vybaví odbornými znalostmi v oblasti vědy o živé přírodě, které jsou vyžadovány od vůdců budoucnosti spojujících komp ...

Čtěte více

MBA ve strojírenském managementu

Westford University College
Kombinované MBA
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Dnešní inženýři jsou povinni být vyškoleni v oblasti všeobecného managementu i specifického inženýra, který bude využíván technickými týmy, které mají být řízeny. Inženýrství ...

Čtěte více

MBA v mezinárodním průmyslovém managementu

Esslingen University of Applied Sciences
MBA
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Absolventi Esslingen MBA pracují na setkání obchodních a akademických pracovníků v mezinárodně orientovaných průmyslových podnicích a společnostech v široké škále funkcí. Naši ...

Čtěte více

Master Of Business Administration v automobilovém průmyslu (Professional MBA)

TU Wien - Continuing Education Center
Kombinované MBA
<
Kombinované studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Vídeňská technická univerzita a Slovenská technická univerzita v Bratislavě (STU Bratislava) společně nabízejí ve spolupráci s Mobility Cluster Vienna Business Agency profesio ...

Čtěte více

Master of Business Administration ve strojírenském managementu

Salem University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

12-měsíční, 36-kreditní MBA ve strojírenském managementu připravuje na řízení více proměnných, které ovlivňují inženýrské procesy.

Čtěte více