MBASTUDIES

Stavebnictví v Evropa - Stavebnictví Stavebnictví programy v Evropa

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Stavebnictví v Evropa - Udělejte si Stavebnictví v Evropa. Získejte všechny program Stavebnictví a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Stavebnictví, Evropa Filter

Magisterský studijní program v oboru Mezinárodní stavební a stavební řízení - Mezinárodní stavební řízení - MBA

Universidad Europea
MBA
<
Denní studium
<
6 měsíce
španělština
Kampus

Jste inženýr nebo architekt a již máte technické znalosti, ale ne o vedení společnosti. Jak víte, v mnoha společnostech požadují MBA, aby se kvalifikovali do relevantní pozice ...

Čtěte více

Magisterský studijní program v oboru stavebnictví a management - MBA - řízení staveb

Universidad Europea - Programas Online
MBA
<
10 měsíce
španělština
Online forma

Nejlepší MBA v oblasti urbanismu podle "Ranking 250 best masters. Jediný oficiální magisterský titul, kterým získáte specifické znalosti o programech MBA, které se vztahu ...

Čtěte více