MBASTUDIES

Sportovní management Uprostřed - Sportovní management Sportovní management programy Uprostřed, Uprostřed

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

MBA Sportovní management je program určený pro studenty, kteří chtějí budovat a posílit svou kariéru ve světě sportu. Vzhledem k tomu, poptávka po vedení ve sportu se zvyšuje, to magisterské vybavuje studenty s komplexní znalostí a dovedností o tom, jak se stát úspěšným manažerem a výkonné ve sportovním odvětví. Tento program se zaměřuje na témata, jako jsou prodeje a marketingu, financí a řízení rizik a plánování zařízení specializující se na sportovní odvětví.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Sportovní management Uprostřed - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Sportovní management, Uprostřed Filter

MBA

Midway University
MBA
MBA
Led 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Možná vás zajímá pokrok v kariéře, nebo chcete převzít vůdčí roli, nebo možná je to změna kariéry, kterou hledáte? Titul MBA může vést k vyššímu platu, lepším kariérním přílež ...

Čtěte více