MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Severní Amerika

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kombinované MBA studium v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

MBA obchodní administrativa

Concordia University Chicago
Kampus Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíce Srpen 2020 Spojené státy americké Chicago + 1 více

College of Business na Concordia University Chicago nabízí MBA navržený a učil obchodní vůdci a pedagogové připravit etické vůdce pro globální trh.

MBA obchodní administrativa

Concordia University Chicago Online
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíce Říjen 2019 Spojené státy americké Chicago + 1 více

College of Business na Concordia University Chicago nabízí MBA navržený a učil obchodní vůdci a pedagogové připravit etické vůdce pro globální trh.

MBA obchodní administrativa

Webster University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené státy americké St. Louis Orlando Irvine Nizozemsko Leiden + 6 více

Program Master of Business Administration společnosti Webster University je určen lidem, jako jste vy, na rychlé cestě k úspěchu. Je to perfektní odpověď pro profesionály, kteří chtějí utvářet svůj vlastní osud, vylepšovat své pověření a být strategickými hráči ve světě podnikání. Kurzy MBA integrují informace a teorie z různých oborů včetně účetnictví, ekonomie, financí, marketingu, výrobních operací a strategického řízení a poskytují vám nástroje a techniky, které budete potřebovat k řešení problémů v celé řadě obchodních situací.

MBA obchodní administrativa

Webster University Online
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Říjen 2019 Spojené státy americké St. Louis + 1 více

Master of Business Administration (MBA) program poskytuje školení v podnikání pro studenty se zájmem o pochopení pracovní povahy podnikání v konkurenčním prostředí. Kurzy v programu MBA integrují informace a teorie z různých oborů, včetně účetnictví, ekonomiky, financí, marketingu, výrobních operací a strategického řízení.

Mba - magisterský v obchodní administrativě

Unicaf University (ZM)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíce Přihlašování započato Kypr Larnaca Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Cyprus Online + 29 více

Pro každý podnik orientovaný student nebo pracující Masters v oboru Business Administration je vstupní branou k úspěchu. Unicaf University špičkové MBA připravuje své absolventy na velmi náročný svět podnikání a poskytuje vynikající příležitost pro ambiciózní obchodní studenty nebo pracující profesionály ke zlepšení své kariéry.

MBA - Master of Business Administration

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 - 24 měsíce Září 2019 Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr Cyprus Online + 26 více

Master of Business Administration

Stanton University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 roky Září 2019 Spojené státy americké Garden Grove + 1 více

Master of Business Administration (MBA) program je navržen tak, aby vyhovoval vzdělávacím potřebám pracujících dospělých manažerů v neustále se rozšiřující globální ekonomice.

Master of Business Administration

The University of New Brunswick-Saint John, Faculty of Business
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 semestry Září 2019 Kanada Saint John + 1 více

Nabízené nejstarší anglické University v Kanadě, University of New Brunswick Saint John je Master of Business Administration (MBA) program poskytuje prvotřídní vzdělání.

Master of Business Administration

California International Business University
Kampus Denní studium Kombinované 15 - 18 měsíce Září 2019 Spojené státy americké San Diego + 1 více

Program MBA specifikovaný v Podnikání a vedení. Individuálně přizpůsobené vzdělávání v malém a různorodém prostředí ve třídě.

MBA Program

Purdue University Fort Wayne, Doermer School of Business
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 24 měsíce Srpen 2019 Spojené státy americké Fort Wayne + 3 více

Učit se dovednosti určené k podpoře efektivních a etických obchodních rozhodnutí v neustále se měnícím globálním prostředí, jako jsou: Inovativní řešení problémů; Překračující funkční hranice; Provádění komplexních, krátkodobých rozhodnutí; Strategické rozhodování; Řešení manažerských problémů atd.

Master of Business Administration (MBA)

Long Island University, Post Campus
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Brookville + 1 více

Master of Business Administration (MBA) otevírá dveře ke kariérním příležitostem daleko za finančním sektorem. Ve skutečnosti jsou informační technologie, energie, léčiva a zdravotnictví mezi průmysly, které v loňském roce zaznamenaly dvojciferný nárůst počtu pracovních míst v oblasti MBA a podle průzkumu GMAC pro firemní rekrutéry v roce 2014 je výhled na zaměstnance absolventů MBA po celém světě.

MBA

Angelo State University College of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíce Srpen 2020 Spojené státy americké San Angelo + 2 více

Master of Business Administration (MBA) studijní program poskytuje vzdělávací důraz na vedení, nabízí širokou perspektivu podnikání, a je navržen tak, aby rozvíjet a zlepšovat obchodní dovednosti a znalosti, které jsou cenné pro manažery, manažery a správci. V rámci programu jsou integrovány mezinárodní obchodní a obchodní etika.

Master of Business Administration

American Tech and Management University
Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíce Září 2019 Spojené státy americké Pleasanton + 2 více

Akcelerovaný program MBA ATMU má za cíl překlenout propast mezi teoretickými znalostmi a strategickou aplikací se zaměřením na vzájemné učení a implementaci na místě. Absolventi tohoto programu budou vystaveni všem potřebným operacím funkční organizace, mimo jiné včetně marketingu, financí, účetnictví, operací a lidských zdrojů. Pod vedením globální, ručně vybrané fakulty se značnými reálnými zkušenostmi jak z akademické sféry, tak z průmyslu, budou studenti ATMU vystaveni zkušenostem, který je potlačován dovednostmi v reálném životě.

MBA - Master of Business Administration s marketingovou specializací

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 6 semestry Září 2019 Spojené státy americké Madison Teaneck + 3 více

Postupujte na další úroveň ve své kariéře! Naše vzdělávací zaměření spojuje základní obchodní dovednosti s globální perspektivou, která je rozhodující pro úspěch 21. století.

MBA na plný a částečný úvazek

University of Tampa - Sykes College of Business
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Leden 2020 Spojené státy americké Tampa + 1 více

Program MBA University of Tampa - Vytváření hodnoty pro absolventy, organizace a společnost - pomáhá studentům rozvíjet sofistikovanou strategickou sadu myšlenek prokázanou úspěšnými vedoucími pracovníky. Program MBT UT je jedním z největších, nejzajímavějších a nejexkluzivnějších na Floridě.