Filter
MBA
Rusko Moskva Moscow Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Rusko - Moscow - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Rusko - Moscow

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Moscow City je považován za největší politický vliv v Rusku. Je to domov pro některé z největších světových miliardářů. Moskva má více než 11 milionů lidí a pulzující ekonomiky. Město má 60 veřejných vysokých škol a většina studenta obor věd.

Dálkové MBA studium v Rusko - Moscow - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Rusko, Moscow. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Moscow, Dálkové

Moscow Academy of Finance and Law

Dual Degree Program umožňuje studentům MFUA Business School získat titul MBA v mezinárodním managementu od SBS Swiss Business School ... ... [+]

K dispozici online

Dual Degree Program umožňuje studentům MFUA Business School získat titul MBA v mezinárodním managementu od SBS Swiss Business School po úspěšném dokončení pouze 5 dalších modulů. Program je dodáván výhradně v Moskvě, švýcarskými profesory a obchodními odborníky.

SBS Švýcarská obchodní škola

Nachází se v Curychu, finančním hlavním městem světa Zaměřuje se na akademické programy v obchodní administrativě Uvedeno v žebříčku Financial Times 14. nejlepší MBA program v Evropě, podle britského CEO Magazine Akreditovaná pro své obchodní programy prostřednictvím Mezinárodního shromáždění pro kolektivní obchodní vzdělávání (IACBE) a Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP) - akreditační organizace založené v USA, které uznává Rada pro akreditaci vysokého školství (CHEA) Certifikováno společností EDUQUA - Swiss Certificate of Assurance Vítěz dvou kategorií udělených evropským CEO Global Business Education Awards 2012: Most Innovative Business School, Švýcarsko - 2012 Nejlepší dálkový učební program, Evropa - 2012 ... [-]
Rusko Moscow
Září 2019
Angličtina,Ruština
Denní studium
8 - 24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině