MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Rusko - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Rusko

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Dálkové MBA studium v Rusko - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v MBA, Rusko, Dálkové Filter

MBA Mezinárodní management

Moscow Academy of Finance and Law
Kampus Online forma Denní studium 8 - 24 měsíce Září 2019 Rusko Moscow Švýcarsko Zürich + 3 více

Dual Degree Program umožňuje studentům MFUA Business School získat titul MBA v mezinárodním managementu od SBS Swiss Business School ...