Móda studium - Studium Móda hledejte zde!

Móda - Zde naleznete Móda studium

Móda

Vydělávat 1 Rok MBA v módě je skvělý způsob, jak pro podnikání smýšlející jedinci proniknout do vzrušujícího světa designu a luxusu. Vydělávat tento stupeň umožňuje finanční specialisté využít mnoha příležitostí v tomto rostoucím poli.

MBA v módě pomáhá studentům orientovat se finanční aspekt stylu. S více než 250000000000 dolarů vydělal ročně, módní průmysl stále upřednostňuje podnikání a marketing. Mnohé společnosti využívají sociálních médií a dalších technologií rozšířit povědomí o značce, a oni potřebují vzdělané jedince, které pomáhají spravovat dynamický trh. Investicemi do vzdělaných módní trendy, top značky jsou schopni lépe dosáhnout obchodních cílů. Existuje mnoho programů na výběr, včetně specializací na textil, značky a luxusní řízení, a existuje nespočet možností k dispozici pro MBA absolventy zájem o tento senzační průmyslu.

Vydělávat MBA v módě je výhodné pro ty, kteří se ocenění pro módu a podnikání. Prestižní magisterský program v módě vám pomůže pochopit spletité detaily na trhu a zároveň vás učí, jak vytvořit luxusní značku.

Náklady na získání módní MBA za 1 rok se liší podle školy. S mnoha školách po celém světě, které nabízejí neuvěřitelné programy módních studentů, existuje několik různých možností při výběru osnov a náklady s ním spojené.  

Držení MBA v módě může otevřít celou řadu hands-o možnostech stylových studentů. Společné kariéry patří z marketingových specialistů, HR manažerů a branding obchodních manažerů. Existuje mnoho míst, stejně jako četné profesní dráhy pro uchazeče o zaměstnání s magisterské tituly, které kombinují obchodní základy se specializovaných odborných oblastí.

Existuje mnoho univerzit po celém světě, které nabízejí zajímavé kurzu studií na 1 rok MBA studenti učí módní obchod. Je snadné využít odborných znalostí z celosvětově uznávaných módních ikon z vaší domácí kanceláře účastí on-line kurzů. Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více

MBA Design, Móda A Luxusní Zboží

Bologna Business School
Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2017 Itálie Bologna

MBA v designu, koncentrace móda a luxusní zboží nabízí jedinečnou příležitost splynout teorii se zkušenostmi díky exkluzivní odbornosti nejúspěšnějších italských firem v těchto odvětvích. [+]

Móda - MBA studium. The MBA v designu, módy a luxusního zboží Koncentrace nabízí jedinečnou příležitost splynout teorii se zkušenostmi díky exkluzivní odbornosti nejúspěšnějších italských firem v těchto odvětvích. Absolvováním tohoto Účastníci programu budou vyškoleni, aby se stal úspěšným talentovaní manažeři těchto vedoucích společností. Studenti budou moci vyzkoušet z první ruky specifické znalosti, že Itálie vyvinula v těchto oblastech spojujících kreativitu, styl a jedinečné manažerských dovedností. "Made in Italy" značka stala synonymem pro luxus a vysokou kvalitu. Úspěch získaný italských firem zaměřuje na módu a design má své kořeny v nesrovnatelný tradici v tomto sektoru. MBA v designu, módy a luxusního zboží udržuje krok s neustále se vyvíjejícím trhu, který udržuje silné pouto s minulostí. Globální MBA v designu, módy a luxusní zboží je 12 měsíců plný úvazek program, vyučován výhradně v angličtině. Tento program je určen pro studenty, kteří již mají dobré pracovní zázemí. Během prvního funkčního období, bude třídní aktivity zaměřeny na všeobecné správy, zatímco od druhého pololetí budou účastníci studovat odborné předměty týkající se designu, módy a luxusního zboží. Program je dokončena, když studenti absolvovat 500 hodin praxe. Praxe pomůže studentům zlepšit jejich schopnost řešit problém, uplatnit své nově vyvinutý dozví, jakož i dát jim příležitost pozorovat skutečné situace, které vznikají v obchodním světě. Naše programy poskytují vzrušující a naplňující studijní zkušenosti tím, že nabízí optimální počet žáků ve třídě, a to integrací reálných případových studií, jakož i tím, že poskytuje studentům možnost stát se součástí komunity BBS. STRUKTURA Magisterský stupeň je 12-měsíční plný úvazek program, včetně... [-]

Mba Správa Luxusní Značky

British School of Fashion
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento pokročilý specializovaný program MBA byl navržen v reakci na rostoucí poptávku po úspěšných manažerů, kteří dokážou důkladně porozumět řízení luxusních značek, kreativních strategií a vynikajících dovedností a nástrojů. [+]

The MBA řízení luxusních značek Program je navržen tak, aby vybavili kandidáty, kteří mají příslušné manažerské zkušenosti s odbornými pokročilými znalostmi a dovednostmi, aby se přesunuli na další úroveň své kariéry. Návrh programu bude pomoci studentům získat hluboké pochopení složitosti řízení v rámci luxusních organizací, zejména v luxusní trhy i nadále, aby se stala konkurenceschopnější a multi-dimenzionální a luxusní spotřebitelé stále polarizované. Tam je silný důraz v celém programu na sběr a analýzu dat na podporu komplexního rozhodování. Studenti budou rozvíjet analytické dovednosti nezbytné prozkoumat celou řadu problémů ovlivňujících sektoru luxusního zboží a schopnost postavit kreativní řešení. Aktivní zkušenostní učení umožní studentům rozvíjet strategické myšlení, vedení, interpersonální a skupinové dovednosti a hlubší podnikatelské vyhlídky. Schopnosti Problém řešení bude také kultivovaný prostřednictvím případových studií, obchodní hry a živé kalhotky projektu, vytvořený ve spolupráci s předními luxusní organizacemi. Luxusní značky budou i nadále uspět prostřednictvím klíčových prvků pravosti, exkluzivity a řemeslného zpracování, ale dnes to musí být v rovnováze s 24/7 přístup a bezprostřednost, a odráží pokrok v digitální technologie a rostoucí sílu spotřebitele. MBA Luxury Brand management zkoumá, jak se luxusní značky muset najít inovativní způsoby, jak řešit klasický kompromis mezi vzácnosti a globální expanze. Posouzení Vyučené moduly jsou hodnoceny kombinací kurzů, diskusních panelů a on-line testů, následovaných disertačním a konzultačním projektem. Obsah programu Vytváření hodnoty v oblasti luxusu Manažment produktů a značek pro oblast luxusního zboží Globalizace a globální občanství Zodpovědné vedení pro luxusní odvětví Strategické řízení a marketing pro luxusní zboží Luxusní maloobchodní a distribuční řízení (volitelné) Metody výzkumu... [-]