MBASTUDIES.CZ

Dálkové MBA studium v Rakousko - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Rakousko

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Dálkové MBA studium v Rakousko - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Rakousko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v MBA, Rakousko, Dálkové Filter

MBA obchodní administrativa

Webster University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let Srpen 2019 Spojené státy americké St. Louis Orlando Irvine Rakousko Vienna Nizozemsko Leiden Řecko Athens Thajsko Bangkok Švýcarsko Geneva + 14 více

Webster University Master of Business Administration program je určen pro lidi, jako jste vy, na rychlé cestě k úspěchu. Je to dokonalá odpověď pro profesionály, kteří chtějí utvářet svůj vlastní osud, upgradovat své pověření a být strategickými hráči ve světě podnikání.