Filter
MBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Public Relations - Zde naleznete Public Relations studium

Master of Business Administration je také známý jako MBA. Jedná se o postgraduální titul, který se hloubí do podnikatelských konceptů od marketingu až po řízení. Získání magisterského titulu může pomoci jednotlivcům rozvíjet svou kariéru.

Co je MBA v oblasti vztahů s veřejností? Studijní program může studentům pomoci zvýšit viditelnost a pověst organizací. Kurikulum se obecně zaměřuje na oblasti, jako jsou komunikační strategie, důvěra spotřebitelů, řízení značky a obchodní výsledky. Témata kurzu mohou zahrnovat finance, účetnictví, mezinárodní trhy a domácí obchod. Studenti se také mohou naučit vytvářet zprávy pro vztahy s veřejností pro soukromé, firemní a neziskové organizace. To by mohlo zahrnovat kampaně v sociálních médiích a tiskové zprávy. Program obvykle vyžaduje intenzivní výzkum a psaní. Studie jsou obecně dokončeny do jednoho až dvou let.

Studenti, kteří se zabývají magisterským řízením obchodní správy ve vztazích s veřejností, mají často silnou komunikaci, vedení a psaní. Sada dovedností jim pomůže uspět v moderním podnikatelském prostředí. Tyto dovednosti jim mohou také pomoci vyniknout ve svém osobním životě.

Výuka a poplatky za MBA ve veřejných vztazích kolísají v závislosti na škole. Délka zápisu je také faktorem. Studenti jsou vyzýváni k výzkumu institucí jejich zájmu.

Rostoucí poptávka po odborných pracovnících v oblasti veřejných vztahů. Absolventi, kteří jsou držiteli titulu MBA v oboru Vztahy s veřejností, mohou hledat práci s firmami zabývajícími se public relations, reklamními firmami, korporacemi a neziskovými organizacemi. Existuje několik potenciálních kariérních cest, které jednotlivec může vstoupit. Mezi nejběžnější pozice patří například projektový manažer, manažer účtu, marketingový výzkumník, koordinátor pro vztahy s komunitou a specialistka na styk s veřejností. Přestože se jedná o rychle se rozvíjející zaměstnání, je také vysoce konkurenční.

Master of Business Administration v programech Public Relations jsou nabízeny po celém světě. Studenti mohou získat titul v kurzech online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Public Relations

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Na konci Mistra (MBA) na obchodní právo a public relations studijního programu absolventi bude kombinovat teorii s jejich vlastní pracovní experiance a zobrazení velmi do ... [+]

3 předních univerzitách = 1 europské Všichni studenti budou mít kromě ABM diplom společný diplom s University of Dąbrowa Górnicza (WSB) a Tarase Ševčenka National University. 3 špičkové evropské univerzity = nejlepší Virtuální / Vzdálenost Program = 1 Top Evropský diplom ŠVÝCARSKO + EU + TOP žebříček 500

Advance své zkušenosti na ABM

Spojte se s žáky a vůdci, jako jste vy v našem internetovém magisterských programech. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako magisterského studia na ABM.

Pro profesionály

Master of Business práva a Public Relations (MBA) znamená další úroveň dosažení v každém akademickém oboru.... [-]

Švýcarsko Zürich
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
16 - 20 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
EU Business School

Znalosti potřebné pro komunikaci a styky s veřejností byly drasticky nově definovány pokrokem sociálních a digitálních médií. Odborníci v oboru jsou povinni koordinovat s ... [+]

Znalosti potřebné pro komunikaci a styky s veřejností byly drasticky nově definovány pokrokem sociálních a digitálních médií. Odborníci v oboru jsou povinni koordinovat stále složitější kampaně pro styk s veřejností a definovat složité strategie a cíle, aby zajistili, že klíčové zprávy organizace dorazí na klíčové cílovou skupinu. Tento program poskytne studentům know-how, který potřebují, aby zůstali před současnými trendy a aby využili nejnovější technologie a komunikační strategie.

Délka trvání: 3 semestry / jeden rok (90 kreditů)

Umístění: Barcelona, ​​Ženeva, Montreux, Mnichov, Online

Výukový jazyk: angličtina... [-]

Švýcarsko Geneva Španělsko Barcelona Montreux Německo Munich Switzerland Online  + 4 Více
October 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině