MBASTUDIES

Kombinované MBA studium Právo v Francie - Paříž - Zde naleznete Kombinované MBA studium Právo v Francie - Paříž

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Aby bylo možné vést lidi správným směrem, jsou stanoveny právní systémy a předpisy. Kontext, ve kterém jsou použity tyto pokyny zahrnuje vše od vzdělávacích systémů pro poskytování stravovacích služeb pro mezinárodní politice.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Kombinované MBA studium Právo v Francie - Paříž - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu Právo v Francie - Paříž Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paříž zde!

1 Výsledky v Právo, Paříž Filter

MBA se specializuje na mezinárodní obchodní právo - management a finance

ESLSCA Business School
MBA
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Francouzština
Kampus

Vzhledem k účinkům globalizace v důsledku zvýšené mezinárodní konkurence jsou společnosti nuceny rozvíjet ofenzivní strategie, kde jsou vyžadovány mezinárodní právní a daňové ...

Čtěte více