MBASTUDIES

Potravinářství a nápojářství v Jižní Amerika - Potravinářství a nápojářství Potravinářství a nápojářství programy v Jižní Amerika

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Národy Jižní Ameriky nabízejí silný zážitek s bohatou dobré architektury, styl vaření, keramiky, a tancem. S bohatou minulostí ve folklóru, studuje v Jižní Americe vám umožní dopřát v kultuře, která existovala po staletí.

Potravinářství a nápojářství v Jižní Amerika - Udělejte si Potravinářství a nápojářství v Jižní Amerika. Získejte všechny program Potravinářství a nápojářství a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Potravinářství a nápojářství, Jižní Amerika Filter

Master of Science a MBA v potravinářském a agrárním managementu

Audencia Business School
MBA
MSc
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Pro budoucí manažery, kteří mají zájem o potraviny a zemědělství, program Master of Science v potravinářském a agropodnikovém managementu (FAM) přináší špičkové akademické a p ...

Čtěte více