Filter
MBA
Portoriko Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Portoriko - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Portoriko

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Existuje několik instituce vyššího vzdělávání po celém nachází Puerto Rico, s University of Puerto Rico je nejstarší a největší. Jako území Spojených států, občané mohou mít přístup k dalším příležitostem pro vzdělávání.

Dálkové MBA studium v Portoriko - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Portoriko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Portoriko, Dálkové

Inter American University of Puerto Rico

Vzdělávací program pro magisterský titul v oboru Business Administration klade za cíl poskytnout širokou základnu a solidní přípravu v oblasti řízení a organizaci obchodn ... [+]

Vzdělávací program pro magisterský titul v oboru Business Administration klade za cíl poskytnout širokou základnu a solidní přípravu v oblasti řízení a organizaci obchodních aktivit. Kromě toho program umožňuje studentům možnost specializovat se na jedné z mnoha funkčních oblastí této disciplíny: účetnictví, finance, lidské zdroje, Industrial management, marketing a manažerské informační systémy.

Jádro kurzy potřebné pro všechny studenty, zdůrazňují obecné zásady a výcvik platné pro všechny organizace. Pokrývají široké spektrum oborů, jako je teorie rozhodování, řízení procesů, aplikací kvantitativní analýzy problémů s řízením, příspěvky behaviorálních vědách funkčních oblastech řízení podniků a vztahy obchodních organizací k sociálně-ekonomické a politické prostředí. ... [-]

Portoriko Bajadero Aguadilla Pueblo Barranquitas Bayamón San Juan Fajardo Guayama San Germán  + 5 Více
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině