MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Portoriko - Bayamón - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Portoriko - Bayamón

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Existuje několik instituce vyššího vzdělávání po celém nachází Puerto Rico, s University of Puerto Rico je nejstarší a největší. Jako území Spojených států, občané mohou mít přístup k dalším příležitostem pro vzdělávání.

Dálkové MBA studium v Portoriko - Bayamón - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Portoriko, Bayamón. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v Magistr, Bayamón, Dálkové Filter

Master in Business Administration (MBA)

Inter American University of Puerto Rico
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
španělština
Kampus
Online forma

Vzdělávací program pro magisterský titul v oboru Business Administration klade za cíl poskytnout širokou základnu a solidní přípravu v oblasti řízení a organizaci obchodních a ...

Čtěte více