MBASTUDIES

Dálkové Podnikové finance programy, vyhledejte nejlepší Podnikové finance programy zde! - Podnikové finance

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

 

Programy ve výkonném finance jsou nabízeny s obecným osnov nebo specializací, jako je zaměření na konkrétní odvětví. Obecným cílem těchto kurzů je často při přípravě podnikatelské sféry, aby pochopili složité finanční pojmy.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Dálkové Podnikové finance programy: Hledat zde pro programy Podnikové finance . Získejte všechny školy a on-line Podnikové finance directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Podnikové finance zde!

2 Výsledky v Podnikové finance, Dálkové Filter

Finance Pro Manažery

University of Chicago Booth School of Business
Kurzy
Executive Courses
Zář 2020
<
Kombinované
<
5 dny
Kampus

Dokonce i velmi inovativní a kreativní manažery s vynikající schopností lidí musí vykazovat své výsledky s použitím finančních podmínek a koncepty. Tento program představuje h ...

Čtěte více

Kurzů v oblasti financí pro manažery a podnikatele

Global Solutions Trainings UAE
Kurzy
Executive Courses
Zář 2020
<
Denní studium
<
16 hodiny
Angličtina
Kampus

Tento finance kurz poskytuje úvod do koncepcí, na kterých externí finanční účetnictví a interní manažerské účetnictví.

Čtěte více