$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Podnikové finance v Asie - Podnikové finance Podnikové finance programy v Asie

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.  Programy ve výkonném finance jsou nabízeny s obecným osnov nebo specializací, jako je zaměření na konkrétní odvětví.… Čtěte více

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Programy ve výkonném finance jsou nabízeny s obecným osnov nebo specializací, jako je zaměření na konkrétní odvětví. Obecným cílem těchto kurzů je často při přípravě podnikatelské sféry, aby pochopili složité finanční pojmy.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Podnikové finance v Asie - Udělejte si Podnikové finance v Asie. Získejte všechny program Podnikové finance a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
PhD