Filter
MBA
Spojené státy americké Minnesota Maple Grove Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Obchodní administrativa Maple Grove - Obchodní administrativa Obchodní administrativa programy Maple Grove, Maple Grove

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studijní programy v oblasti managementu, ve své vlastní ligu. MBA je tradiční akademický nabídku na manažerského vzdělávání. Univerzity odpovědět na otázky z oblasti podnikání pro přesné a hluboké kvalifikaci pro budoucí manažery a moderní založených na standardizované titulu. To je často zkrácen MBA nebo MBA av opozici k Master of Science (MSc) nebo Master of Arts (MA), aniž by dnes jednoznačně ukazuje na jednoho programu výhradně.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Maple Grove je považován za maloobchodu, vzdělávání, umění a nábojem ze zdravotnických zařízení v Minneapolis-Saint Paul metropolitní oblast. Vysokoškolské vzdělání moudrý Maple Grove je vysoce ceněna po Spojených státech.

Obchodní administrativa Maple Grove - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní administrativa, Maple Grove

Tituly
Místo
Spojené státy americké
Minnesota
Maple Grove
Typ studia
Tempo
G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University

St Cloud stát MBA dává vůdci zítřka konkurenční výhodu. Náš program poskytuje manažerské dovednosti, technické znalosti a globální perspektivy, které jsou potřebné pro ús ... [+]

St Cloud státní univerzita MBA program je zaměřen na potřeby lidí pracujících na plný úvazek a účast na těchto kurzech část-time, stejně jako studenti navštěvují třídy na plný úvazek-. Studenti, kteří zvolit tento program, musí dokončit jejich míry tím, že navštěvuje třídy u St Cloud místo ve třídě MBA. Vstup do St Cloud-založený program MBA nezahrnuje vstup do MBA kurzy nabízené v Maple Grove.

Proč vydělat St Cloud státní univerzitě MBA?

St Cloud stát MBA dává vůdci zítřka konkurenční výhodu. Náš program poskytuje manažerské dovednosti, technické znalosti a globální perspektivy, které jsou potřebné pro úspěch v rychle se měnícím světě. ... [-]

Spojené státy americké St. Cloud Maple Grove
Září 2019
Denní studium
Kombinované
26 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině