Filter
MBA
Nový Zéland Auckland Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MBA studium v Auckland - Zde naleznete MBA studium v Auckland

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Nový Zéland je ostrovní stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Země geograficky skládá ze dvou hlavních zemské masy - to na severu a jižní ostrovy - a mnoho menších ostrovů. Zámořské studenti potřebují mít studentské vízum a přiměřenou úroveň hotovosti strávit, aby mohl provést ve studiu na Novém Zélandu založené vzdělávací instituce. Nový Zéland vzdělávací instituce bude informovat příslušné imigrační orgány, pokud se student přestane navštěvovat své naučené kurzů, kteří pak mohou pozastavit nebo zrušit tuto studenta 's vízum. Vzdělávací instituce také často vyměňovat zápisu a docházky údaje elektronicky s ostatními vládními orgány zodpovědnými za poskytování pomoci studentů.

Metropolitní oblast Nový Zéland, Auckland vybudovala svou pověst na pevných základě nejlepších vzdělávacích standardů. Auckland je domovem mnoha renomovaných vzdělávacích institucí. University of Auckland, Auckland University of Technology, Manukau Institute of Technology a University Massey jsou nejvýznamnější jména.

MBA studium v Auckland. Veškeré informace o MBA studiu v Auckland. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Auckland zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Auckland Institute of Studies

Master of Business Administration (MBA) titul je nejvíce mezinárodně uznávané obchodní kvalifikace v dnešním světě. ... [+]

Master of Business Administration (MBA) titul je nejvíce mezinárodně uznávané obchodní kvalifikace v dnešním světě. Jedná se o odborný titul v oboru řízení podniku založený na praktickém programu s teoretickým, aplikovaným a výzkumným zázemím. Zahrnuje řadu obchodních disciplín, které tvoří základ výkonného rozhodovacího procesu.

AIS MBA nabízí specializace v oblasti:

Mezinárodní obchodFinanceMarketingOperace a logistika

MBA má také tři alternativní Pathways :

27 modulů a dvouměsíční terénní studie25 modulů a tříměsíční praxe20 modulů a šestiměsíční dizertační práce

Tento náročný pětistupňový program vyžaduje značné časové nároky, aby bylo dosaženo požadovaného standardu.... [-]

Nový Zéland Auckland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
AUT Business School

AUT MBA je nabízen v AUT Business School v centru města Auckland. Program je navržen tak, aby vám maximální flexibilitu, aby se vešly se svými profesní a osobní závazky.T ... [+]

AUT 's Master of Business Administration (MBA)

&nbsp

AUT MBA je nabízen v AUT Business School v centru města Auckland. Program je navržen tak, aby vám maximální flexibilitu, aby se vešly se svými profesní a osobní závazky. To zahrnuje po hodin tříd, papíry nabízené v krátké intenzivní bloky a šesti příjem za rok.

Je MBA pro mě?

&nbsp

MBA je pro profesionály usilující o obecné nebo divizní řízení nebo hlavních vedoucích pozicích - ty, kteří chtějí změnit svou kariéru a být v čele podnikatelské zaměření na výrobu leadership.We absolventy, kteří mají vliv a přidat okamžitou hodnotu k jejich organizaci prostřednictvím vedení a řízení v náročné prostředí.... [-]

Nový Zéland Auckland
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Massey Business School

Master of Business Administration (MBA) společnosti Massey University je unikátní na Novém Zélandu - jediná MBA se specializací, která je k dispozici ke studiu na plný úv ... [+]

Jedinečná, personalizovaná kvalifikace

Master of Business Administration (MBA) společnosti Massey University je unikátní na Novém Zélandu - jediná MBA se specializací, která je k dispozici ke studiu na plný úvazek nebo online.

Jaké to je?

Massey University Master of Business Administration (MBA) vám dává jedinečnou schopnost zvolit, kdy a kde budete studovat.

Jednoleté možnosti na plný úvazek nebo vzdálenosti

Nabízíme možnosti získat MBA studiem na plný úvazek po dobu jednoho roku nebo studiem zcela na dálku (online studium) po delší dobu. To znamená, že tento titul mohou absolvovat ti, kteří pracují v regionálním Novém Zélandu nebo žijí mimo Nový Zéland.... [-]

Nový Zéland Auckland
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině