MBA studium v Nový Zéland hledejte zde!

Zde naleznete MBA studium v Nový Zéland

MBA

Nový Zéland nabízí kvalitní MBA programy, které přitahují mnoho firem a odborníků z celého světa. Zasloužit si MBA na Novém Zélandu u ohromující přírodní krásy a přátelská, multikulturní lidé, které MBA na Novém Zélandu pro mnoho zahraničních studentů.

MBA na Novém Zélandu nabízí vysoce uznávané vzdělání, které zahrnuje obchodní teorie a aplikace, strategické a kritické myšlení a solidní obchodní nadace, která připravuje absolventy pro velkou kariéru ve veřejném a soukromém sektoru, stejně jako v malé a střední podniky a nadnárodní společnosti . S MBA na Novém Zélandu, studenti mohou specializovat v oblastech jako jsou účetnictví, marketing, management, informační technologie a nebo jsou mentored prvotřídní fakulty.

Nový Zéland MBA program může být další krok je třeba podniknout, aby vyhovoval vašim profesní a vzdělávací cíle. Podívejte se na program, popisy níže a uvidíte, pokud zjistíte, MBA na Novém Zélandu, který vyhovuje vašim požadavkům nejlépe!

Čtěte více

Master Of Business Administration

Victoria University of Wellington, Business School
Campus forma Denní studium Kombinované 5 semestry March 2018 Nový Zéland Wellington + 1 více

Zvyšte své výkony jako manažer a vůdce s rozsáhlým globálně uznávaným programem MBA, který můžete studovat během práce. [+]

Zvyšte své výkony jako manažer a vůdce s rozsáhlým globálně uznávaným programem MBA, který můžete studovat během práce.

Vezměte svou kariéru na další úroveň

Umístěný v Škola managementu Victoria University, Hlavní město Nového Zélandu MBA nabízí široký základ v moderní obchodní administrativě a řízení.

Budete ovládat nástroje a modely, které zlepšují strategické myšlení, rozhodování a vedení prostřednictvím rodiny profesionálních programů, které vám umožní vybrat kvalifikaci, která vyhovuje.

29%: Podíl MBA zaměstnaných na úrovni nebo nad úrovní správní rady v průběhu šesti až deseti let od ukončení studia. Sdružení MBAs Careers Survey, 2010 Naučte se od akademických a profesionálních vedoucích pracovníků a budujte silné sítě se svými spolužáky. Rozvíjíte praktické dovednosti, které můžete okamžitě využít ve svém profesním životě. Budete mít příležitost zaměřit se na oblasti zájmu, abyste maximalizovali přínosy pro svou kariéru.... [-]


Master Of Business Administration (MBA)

AUT Business School
Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců March 2018 Nový Zéland Auckland + 1 více

AUT MBA je nabízen v AUT Business School v centru města Auckland. Program je navržen tak, aby vám maximální flexibilitu, aby se vešly se svými profesní a osobní závazky.To zahrnuje [+]

AUT 's Master of Business Administration (MBA)

&nbsp

AUT MBA je nabízen v AUT Business School v centru města Auckland. Program je navržen tak, aby vám maximální flexibilitu, aby se vešly se svými profesní a osobní závazky. To zahrnuje po hodin tříd, papíry nabízené v krátké intenzivní bloky a šesti příjem za rok.

Je MBA pro mě?

&nbsp

MBA je pro profesionály usilující o obecné nebo divizní řízení nebo hlavních vedoucích pozicích - ty, kteří chtějí změnit svou kariéru a být v čele podnikatelské zaměření na výrobu leadership.We absolventy, kteří mají vliv a přidat okamžitou hodnotu k jejich organizaci prostřednictvím vedení a řízení v náročné prostředí.... [-]


Master of Business Administration (MBA)

University of Otago, School of Business
Campus forma Denní studium 16 - 24 měsíců March 2018 Nový Zéland Dunedin

[+]

(d) Před zahájením šetření pro účely zprávy o projektu musí uchazeč požádat o schválení ředitele výkonných programů v oblasti podnikání na téma, dozorčího orgánu a navrhovaný průběh šetření.

[-]