MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Nizozemsko - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Nizozemsko

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Kombinované MBA studium v Nizozemsko - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Business Administration (MBA)

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Kampus Denní studium Kombinované 18 měsíce Kontaktuj školu Nizozemsko Groningen + 1 více

Master of Business Administration (MBA) na plný úvazek programu je zaměřen na profesionály, kteří se chtějí stát zítřejší vedoucích a řídících pracovníků. Hledáte komplexní vzdělávání v oblasti zadávání obchodní vedení v globálním kontextu?

MBA - Master of Business Administration

United International Business Schools
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Únor 2020 Švýcarsko Zürich Belgie Antwerp Španělsko Barcelona Brussels Madrid Japonsko Tokyo Nizozemsko Amsterdam Itálie Milan Geneva + 14 více

X

Master of Business Administration (MBA)

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Leiden Čína Shanghai Švýcarsko Geneva Beijing Spojené království London + 9 více

Na Webster Leiden Campus rozumíme, že dosažení MBA je výzva. Vyžaduje vás, vaši rodinu a vaši kariéru. To je důvod, proč v dnešním akci zaměřeném na podnikání.

Online Master of Business Administration (MBA)

Maastricht School of Management
Online forma Kombinované 2 roky Listopad 2019 Nizozemsko Maastricht

MSM Online MBA poskytuje stejný vysoce kvalitní management management jako naše on-campus MBA programy; jediné rozdíly jsou v jeho dodání a jeho flexibilita, aby vám umožnil studovat, kde chcete, a kdykoli se hodí pro váš rušný program.

Master of Business Administration (MBA) v podnikání a inovace

Wittenborg University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Přihlašování započato Nizozemsko Apeldoorn Amsterdam Rakousko Vienna + 4 více

Pokud se snažíte posílit svou kariéru v řízení nebo zahájit novou podnikatelskou Pathway nebo hledat kariéru v oblasti řízení inovací a strategických změn nebo oddělení společnosti, pak MBA v podnikání

MBA v mezinárodním managementu

Wittenborg University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Přihlašování započato Nizozemsko Amsterdam Rakousko Vienna + 3 více

MBA studijní program je zaměřen na studenty s obchodní a non-obchodní administrativa bakalářské vzdělání pozadí. Kandidáti budou mít alespoň 3 roky zkušeností ve společnostech a organizacích v roli, která řídí lidi nebo procesy, nebo obojí.

MBA - Master of Business Administration

Wittenborg University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Přihlašování započato Nizozemsko Apeldoorn Rakousko Vienna + 3 více

Wittenborg Master of Business Administration je titul MBA, který je primárně zaměřen na studenty s bakalářským studiem bez podnikatelské administrativy, kteří mají alespoň 3 roky zkušeností ve společnostech a organizacích v roli, která řídí lidi nebo procesy, nebo obojí. .

MBA obchodní administrativa

Webster University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené státy americké St. Louis Orlando Irvine Nizozemsko Leiden + 6 více

Program Master of Business Administration společnosti Webster University je určen lidem, jako jste vy, na rychlé cestě k úspěchu. Je to perfektní odpověď pro profesionály, kteří chtějí utvářet svůj vlastní osud, vylepšovat své pověření a být strategickými hráči ve světě podnikání. Kurzy MBA integrují informace a teorie z různých oborů včetně účetnictví, ekonomie, financí, marketingu, výrobních operací a strategického řízení a poskytují vám nástroje a techniky, které budete potřebovat k řešení problémů v celé řadě obchodních situací.