Filter
MBA
Nizozemsko Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Nizozemsko - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Nizozemsko

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Dálkové MBA studium v Nizozemsko - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v MBA, Nizozemsko, Dálkové

Maastricht School of Management

MSM Online MBA poskytuje stejný vysoce kvalitní management management jako naše on-campus MBA programy; jediné rozdíly jsou v jeho dodání a jeho flexibilita, aby vám umož ... [+]

MSM Online MBA program byl zařazen 4. nejlepší on-line MBA ve světě, a nejlepší Online MBA v Nizozemí CEO Magazine.

Akreditace MSM Online MBA je akreditován AMBA, ACBSP, IACBE a NVAO. Maastricht School of Management je institucionálně akreditována ATHEA.

100% on-line nastavení programu ušetří čas a peníze pro cestování do zahraničí. To neznamená, že studujete izolovaně. Prostřednictvím interaktivního diskuzního fóra můžete zůstat ve spojení se svými vrstevníky a profesory, sdílet zkušenosti, klást otázky, diskutovat o skutečných obchodních případech a iniciovat debaty. Můžete také vybrat kombinovanou volbu podle kurzů specializace v areálu v Maastrichtu v červnu / červenci.... [-]

Nizozemsko Maastricht
Listopad 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Webster University

Webster University Master of Business Administration program je určen pro lidi, jako jste vy, na rychlé cestě k úspěchu. Je to dokonalá odpověď pro profesionály, kteří ch ... [+]

MBA obchodní administrativa

Nedávný průzkum zaměstnavatelů, který přijal Graduate Management Admission Council (GMAC) konstatoval, že absolventi MBA jsou v poptávce, zejména s důrazem na oblasti technologií a mezinárodního obchodu s očekávaným nárůstem platů.

Webster University Master of Business Administration program je určen pro lidi, jako jste vy, na rychlé cestě k úspěchu. Je to dokonalá odpověď pro profesionály, kteří chtějí utvářet svůj vlastní osud, upgradovat své pověření a být strategickými hráči ve světě podnikání.

Kurzy MBA integrují informace a teorie z různých oborů včetně účetnictví, ekonomiky, financí, marketingu, výrobních operací a strategického řízení a poskytují vám nástroje a techniky, které budete potřebovat k vyřešení problému v celé řadě obchodních situací.... [-]

Nizozemsko Leiden
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině