MBASTUDIES

Dálkové MBA studium v Nikaragua - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Nikaragua

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Nikaragua je stát ve Střední Americe. Nikaragua se zúčastnilo španělští dobyvatelé na počátku 16. století. Španělské školy a kurzy jsou k dispozici ve většině měst, zejména Granada. Podívejte se na konkrétní záznamy v místních průvodců, nebo jen zeptat, když jste 're tam.

Dálkové MBA studium v Nikaragua - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Nikaragua. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

1 Výsledky v Magistr, Nikaragua, Dálkové Filter

Magisterský v oboru Business Administration

Keiser University Latin American Campus
MBA
<
Denní studium
<
24&nbsp;-&nbsp;30 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma

Master of Business Administration (MBA, pro jeho zkratka v angličtině) Keiser University nabízí intenzivní postgraduální program, který připravuje studenty do teorie a praxe m ...

Čtěte více