Filter
MBA
Nikaragua Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Nikaragua - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Nikaragua

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Nikaragua je stát ve Střední Americe. Nikaragua se zúčastnilo španělští dobyvatelé na počátku 16. století. Španělské školy a kurzy jsou k dispozici ve většině měst, zejména Granada. Podívejte se na konkrétní záznamy v místních průvodců, nebo jen zeptat, když jste 're tam.

Dálkové MBA studium v Nikaragua - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Nikaragua. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Nikaragua, Dálkové

Keiser University Latin American Campus

Master of Business Administration (MBA, pro jeho zkratka v angličtině) Keiser University nabízí intenzivní postgraduální program, který připravuje studenty do teorie a pr ... [+]

Master of Business Administration (MBA, pro jeho zkratka v angličtině) Keiser University nabízí intenzivní postgraduální program, který připravuje studenty do teorie a praxe moderního obchodního světa. Program MBA podporuje samostatné učení a umožňuje studentům intelektuálně přispět k podnikatelské profese. Studenti mají možnost MBA nebo rozšířit obecné představy o programu a přijímat úvěry v jednom ze dvou nejpokročilejších oblastech studia: Mezinárodní obchod a management. Kromě toho jsou všechny studenty MBA úplné obecné kurzy cenných oblastech, jako je účetnictví, finance, management, marketing, provoz a strategii. Absolventi kriticky analyzovat a řešit obchodní problémy přes důkladnou analýzou dat a integraci širokého spektra prozíravost v podnikání.... [-]

Nikaragua San Marcos
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
24 - 30 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině