close

Filtry

Zobrazit výsledky

Neziskové organizace v Evropa - Neziskové organizace Neziskové organizace programy v Evropa

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na. NPO obvykle pracuje na pomoc zemím a společnostem, které bojují o přežití, protože záplavy, hladomor, nemoci či války, nebo z důvodu ne… Čtěte více

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

NPO obvykle pracuje na pomoc zemím a společnostem, které bojují o přežití, protože záplavy, hladomor, nemoci či války, nebo z důvodu nedostatku vybavení, jako je vzdělání a zdravotní péči. NPO studenti naučí pracovat s různými kulturami poskytnout vhodnou a potřebnou úlevu.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Neziskové organizace v Evropa - Udělejte si Neziskové organizace v Evropa. Získejte všechny program Neziskové organizace a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
Rheinbach , Německo

Akreditovaný magisterský kurz AQAS nabízí jedinečný program vedení a řízení, který připraví studenty na kariéru v nevládní organizaci.

Akreditovaný magisterský kurz AQAS nabízí jedinečný program vedení a řízení, který připraví studenty na kariéru v nevládní organizaci. -
MBA
Denní studium
Kombinované studium
18 - 30 měsíce
Angličtina
Říj 2020
Kampus
 
Steinbeis Universität Berlin - Institute Corporate Responsibility Management
Berlín , Německo

Double Studijní program: MA v odpovědné řízení v kombinaci s MBA

Double Studijní program: MA v odpovědné řízení v kombinaci s MBA -
MA Kombinované MBA
Kombinované studium
2 - 3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde