MBASTUDIES.CZ

Kombinované MBA studium v Německo - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Německo

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

MBA je program určený pro studenty, kteří se chtějí dále své akademické dovednosti a aplikovat je na skutečných reálných obchodních situacích. Vede studenty k zamyšlení a přemístit se z hlediska výběru své budoucí kariéry. Studenti získají široké znalosti klíčových funkcí řadě obchodních oblastí a využít své dovednosti, aby přispěly k strategického směřování podniku.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Kombinované MBA studium v Německo - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

MBA v řízení letectví a cestovního ruchu

Frankfurt University of Applied Sciences
Kampus Kombinované 4 semestry Říjen 2019 Německo Frankfurt

S naším zavedeným programem od roku 2011 bude váš kariérní postup pokročil v rychle rostoucím leteckém a turistickém průmyslu! Po úspěšném absolvování našeho studijního programu na částečný úvazek budete mít nárok na náročné a náročné vedení a vedoucí pozice v odvětví letectví a cestovního ruchu.

Part time MBA program: Mezinárodní řízení podniku

Professional School of Business & Technology
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 semestry Kontaktuj školu Německo Kempten + 1 více

Hledáte flexibilní a prakticky orientovaný program MBA, který vám pomůže ve vaší kariéře? Kempten MBA Mezinárodní obchodní řízení

MBA Wine, Sustainability & Sales

University of Applied Sciences Ludwigshafen am Rhein
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 semestry Kontaktuj školu Německo Ludwigshafen

Master of Business Administration (MBA) with an international approach and focus on sustainable management and sales concepts, using real-world examples from today's wine industry
The degree is state-recognized and accredited.

Master of Business Administration (MBA)

SRH FernHochschule Riedlingen
Online forma Kombinované Říjen 2019 Německo Riedlingen

S novým magisterského studijního programu v oboru Business Administration se SRH dálkový vysoká škola má myšlenku flexibilních distančního vzdělávání důsledně vyvíjela takto: K ....

Obchodní administrativa (MBA)

International Graduate Center - Hochschule Bremen
Kampus Kombinované 4 - 5 semestry Kontaktuj školu Německo Bremen

Mezinárodně zaměřená Master Business Administration (MBA) nabízí vám nebo vašim zaměstnancům příležitost získat potřebné manažerské a obchodní znalosti pro další pracovní kariéru při práci na částečný úvazek. Zejména postgraduální MBA je určena absolventům neekonomických programů prvního stupně.

MBA with a specialism in Leadership Studies

University of Strathclyde Business School
Kampus Denní studium Kombinované 24 - 36 měsíce Srpen 2019 Spojené království Glasgow Itálie Milan Německo Munich Čína Beijing Francie Toulouse + 9 více

Naším cílem je vyvinout režiséry a high-potenciální manažery do vynikajících lídrů ve svých vlastních specialista oborů podnikání. Program je cenný pro ty, kteří v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

MBA (Master of Business Administration)

Grenoble Ecole de Management
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Rusko Moscow Francie Grenoble Německo Berlin Gruzie Tbilisi + 7 více

MBA nabízí 500-hodinový program všeobecného managementu v tří akreditované International Business School. Naše MBA je vysoce aplikovaná v obsahu, kterou dodává tým, který sdružuje akademické specialisty společně s manažery a konzultanty z celé řady oblastí.

Magisterský Program Technologie Management (MBA / MA)

NIT Northern Institute of Technology Management
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 24 měsíce Říjen 2019 Německo Hamburg

Vezměte si další krok ve své kariéře! NIT Master Program (MA / MBA) v technologickém managementu připravuje vás na odpovědné vedení a řízení úkolů. Obsah je speciálně přizpůsoben požadavkům měnícího se pracovního prostředí prostřednictvím vysoké úrovně praktických zkušeností a projektového učení.

Master of Business Administration

IUBH Fernstudium
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 6 semestry Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Díky kurzu distančního vzdělávání Master of Business Administration (MBA) nabízíme vám jeden z nejmodernějších a nejmodernějších německých a anglických jazykových programů na dálku po celém světě. Silná mezinárodní orientace studijního programu otevírá možnosti pro rozvoj v globálním prostředí.

MBA řízení lidských zdrojů a řízení talentů

AKAD University
Online forma Kombinované 18 - 24 měsíce Přihlašování započato Německo Germany Online

Jsou-li zájem o profesionální management rozvoje pracovníci a pracovníci, s nimiž chcete rozšířit svůj první vysokoškolské vzdělání pro lepší pracovní příležitosti? Pak můžete otevřít svůj vlastní talent s programem MBA „Talent management“ v AKAD University každý šanci náročných vedoucích pozicích.

MBA Podnikání a inovace (MBA)

AKAD University
Online forma Kombinované 24 - 30 měsíce Přihlašování započato Německo Germany Online

Chcete svůj obchodní nápad změnit na úspěšný start? Chcete práci jako najatý podnikatel? Pro vás je profesionální poradenství začínajících společností zajímavou úlohou otevřít nové obchodní oblasti prostřednictvím cílené inovace a rozvíjet ziskové podnikání s vysoce výkonnými strategiemi? Pak je mimořádně profesionální distanční program "Podnikání a inovace - MBA" pro vás to pravé!

Berlin MBA

Berlin School of Economics & Law
Kampus Denní studium Kombinované 15 - 24 měsíce Září 2019 Německo Berlin + 1 více

Berlínská MBA s různými příležitostmi pro specializaci připravuje profesionálně i osobně na manažerské úkoly v mezinárodní korporátní praxi, rozšiřuje možnosti kariéry a tím umožňuje důsledné sledování individuálních kariérních cílů. Berlínská MBA, která získala pečeť schválení mezinárodně uznávanou akreditační agenturou AMBA (Association of MBAs), může být studována jak na plný úvazek (15 měsíců), tak na částečný úvazek (24 měsíců).

MBA v mezinárodním managementu zdravotnictví (IHM)

Frankfurt School of Finance & Management
Kampus Kombinované 20 - 20 měsíce Říjen 2019 Německo Frankfurt

Frankfurt School částečný úvazek MBA v mezinárodním managementu zdravotní péče je určena pro pracovníky zdravotnických odborníků, kteří poskytují důkladné znalosti mezinárodního zdravotnictví. Cílem programu je rozvíjet odpovědné vedoucí zdravotnické služby a vybavit je praktickými obchodními dovednostmi, pokročilými podnikatelskými dovednostmi, odbornými znalostmi a integritou vedoucích pracovníků, aby zvládli problémy v globalizovaném sektoru zdravotní péče.

MBA v marketingu

IUBH Online
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Budete řídit mezinárodní marketingové a reklamní kampaně a pracovat s partnery, kolegy a agenturami po celém světě. MBA v marketingu otevře dveře pro kariéru marketingového manažera pro globální společnost.

MBA v řízení IT

IUBH Online
Online forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Informace jsou nejdůležitějším kapitálem pro podniky. Ale kdo rozhodne, jaké informace jsou cenné? Jak získáte z těchto informací to nejlepší? A která technologie může být užitečná? Jedná se o otázky, které odpověděly specialisté IT Managementu.