MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Berlínská škola podnikání a inovací naplánovala na 1. prosince akci Webinar. Zaregistrujte se zde hned teď!

145674_thumbnail_5.png

Magisterský titul z obchodní administrativy (MBA)

Studium MBA je vynikající způsob, jak posílit svůj profil, rozvíjet manažerské dovednosti a naučit se, jak posunout své podnikání na další úroveň. Získáním této cenné obchodní kvalifikace získáte dovednosti potřebné k urychlení vaší kariéry a podnikání, které vám pomohou zajistit si vyšší vedoucí pozice, lepší platy a spoustu příležitostí. BSBI uzavřela partnerství s Concordia University Chicago (CUS), aby poskytla titul MBA navržený a vyučovaný obchodními profesionály a pedagogy, kteří se vášnivě věnují přípravě etických lídrů na globální trh. Tento titul uznává Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP). To znamená, že vzdělávání CUC zahrnuje vynikající vyučovací metody, skvělé výsledky učení studentů a zajistí, že ze svého vzdělávání získáte maximum.

Rozmanitost základních modulů v programu MBA znamená, že získáte znalosti o řadě různých obchodních oblastí. To vám pomůže být více komerčně smýšlející, pokud jde o vytváření profesionálních vztahů a podporu vaší organizace vpřed. Moduly zahrnují: Globální marketing v digitální éře, Účetnictví pro rozhodování, Strategie pro inovace a podnikání a Správa lidského kapitálu. Mimo svůj program budete moci prozkoumat Berlín, město s množstvím společností, včetně start-upů a velkých korporací. Vedle programů budete mít šanci učit se německy zdarma a současně rozšířit svou profesionální síť a objevovat pracovní příležitosti po ukončení studia. BSBI nabízí příjmy pro rok 2021, avšak mějte na paměti, že počet míst pro nadcházející příjmy je omezený.

Požadavky na kurz

 • Minimální věk: 21
 • Akademická kvalifikace:
  • Bakalářský titul z americké ekvivalentní, regionálně akreditované instituce
  • GPA vydělal 2,25 nebo vyšší.
 • Požadavky anglického jazyka:
 • IELTS minimální skóre 6,0 (ne méně než 6,0 v jakékoli složce) nebo;
 • TOEFL minimálně 72 (na internetu) nebo;
 • HESLO minimálně 6,0.
 • Požadavky na znalosti angličtiny lze upustit od:
 • Rodilí mluvčí angličtiny nebo;
 • Mezinárodní studenti, kteří získali pokročilý titul na akreditované instituci ve Spojených státech nebo studenti na mezinárodní anglicky mluvící univerzitě (v níž je lingua franca angličtina), nemusí předkládat výsledky v anglickém jazyce.

Berlínská obchodní škola a inovace

Chcete se stát výjimečným obchodním lídrem ve Vámi zvoleném oboru? Berlínská škola podnikání a inovací (BSBI) vám pomůže rozvíjet klíčové manažerské dovednosti, které potřebujete pro úspěšnou kariéru.

BSBI studijní programy mají tři pojmy v jeho srdci:

Podnik | Vedení | Úspěch

Budeš:

 • Zlepšete své obchodní dovednosti pomocí praktických vyučovacích metod
 • Přečtěte si informace o vybraném odvětví od kariérově orientovaných akademiků na špici svého oboru
 • Získejte konkurenční výhody získáním klíčových profesionálních nástrojů a technik
 • Naučte se, jak tyto koncepty aplikovat na skutečné podniky

Naším cílem je váš úspěch: po ukončení studia budete brzy schopni vstoupit na trh práce jako vysoce kvalifikovaný odborník a po ukončení studia budete mít nárok na 18měsíční povolení k pobytu po studiu *, abyste mohli využívat výhod kariérní příležitosti v Německu.

Zatímco studujete svůj titul ...

Metody výuky

Využijte kariérního a praktického vyučovacího přístupu pomocí metod jako:

 • Případové studie
 • Návštěvy výstav a firem
 • Workshopy a hostující mluvčí
 • Skupinové diskuse
 • Prezentace
 • Skupinové projekty

Flexibilita a online podpora studia

Užijte si studijní plán navržený tak, aby odpovídal vašim profesionálním a osobním závazkům.

Využijte virtuální učební prostředí (VLE) a přístup do virtuálních učeben, což znamená, že můžete studovat z domova.

Centrální berlínský kampus

BSBI vytvořil nádherné studijní prostředí, které nabízí nově zrekonstruovaný moderní areál v centru Berlína.

Město bylo nedávno považováno za nejoblíbenější volbu pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat v Evropě **.

** Na základě ročního průzkumu ICEF v roce 2018.

Průmyslová spojení a příležitost

Jako evropský startovní kapitál je Berlín ideálním místem pro poznávání podnikání a získávání cenných zkušeností - město je střediskem pro podnikatele, kteří se sbírají do Berlína, aby využili investiční a ekonomické příležitosti.

Vyhrazená služba kariéry

Pracovníci BSBI na katedrách jsou odhodláni pomoci vám trénovat na úspěch. Kariérové služby jsou přizpůsobeny vašim konkrétním potřebám a jsou navrženy tak, aby vás po absolvování získali jako vynikající kandidát.

Po promoci…

Globálně uznávaná kvalifikace

Získáte kvalifikaci od hlavního akademického partnera Università Telematica Internazionale Uninettuno - BSBI.

Povolení k pobytu po studiu

Po úspěšném absolvování studijního programu budete mít možnost požádat o povolení k pobytu po ukončení studia až na dobu 18 měsíců. Tím získáte příležitost využít ekonomických příležitostí v celém Německu.

112194_110926_BSBI.png

Po oznámení zákazu cestování, zákazu vycházení a omezení veřejného hnutí BSBI rychle reagovala a začala zavádět opatření, která by studentům umožnila pokračovat v učení, přestože neměli přístup do kampusu v Berlíně. Od 12. března pořádají lektoři online přednášky.

BSBI uznává, že mnoho zemí je nyní v zablokování, aby se zabránilo šíření viru. To může znamenat, že nebudete moci získat vízum nebo letět do Německa. Proto jsme pro náš příjem v květnu 2020 vytvořili datum pozdního příjezdu (3. července). Pokud se vám kvůli krizi nedaří získat vízum, budete moci odložit pro pozdější příjem: říjen 2020 nebo únor 2021.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Méně