Filter
MBA
Mosambik Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované MBA studium v Mosambik - Zde naleznete Kombinované MBA studium v Mosambik

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Živá kultura a tradiční umění Mosambiku nabízejí zahraničním studentům možnost rozšířit jejich globální pohled a zkušenosti Vzdělání z jedinečné perspektivy. Primární jazyk Mosambiku je portugalština. Studenti mohou zjistit, že Mosambik je dobré místo pro zlepšení svých portugalské jazykové dovednosti.

Kombinované MBA studium v Mosambik - Veškeré informace o Kombinované MBA studiu v Mosambik. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade Católica De Moçambique

Mistr hřiště v managementu a Business Administration (MBA) je rozvíjet a posilovat schopnosti manažerů Mozambiku a vytvářet obchodní analytici a manažeři ve veřejném i so ... [+]

Mistr hřiště v managementu a Business Administration (MBA) je rozvíjet a posilovat schopnosti manažerů Mozambiku a vytvářet obchodní analytici a manažeři ve veřejném i soukromém sektoru, vysoce kvalifikované.

Program podporuje rozvoj podnikatelských dovedností a manažerské praxe, řešení problémů regionální a globální ekonomiky, z mezinárodního hlediska.

Kurz obsahuje teorii a praxi funkcí společnosti (účetnictví, finance, management a marketing), jakož i více specializované předměty, s obchodním zaměřením a veřejné politiky rozhraní.

profil

Master in Management a Business Administration na Katolické univerzitě v Mozambiku se řadí mezi profesionální schopné vykonávat funkce v několika oblastech, veřejného či soukromého subjektu.... [-]

Mosambik Maputo
Září 2019
Portugalština
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Esami Business School

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyšk ... [+]

Struktura

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si uvědomuje, že bez kritického množství vyškolených pracovníků v dopravním sektoru bude její provozní výkonnost i nadále špatná, a tudíž i zavedení MBA-TELM. Kromě třídních seminářů budou studenti v rámci programu absolvovat dvoutýdenní zahraniční turné. Budou schopni navštívit řadu dopravních a logistických podniků a mohou využít výměnu zkušeností se svými protějšky.

Kurzy MBA-TELM jsou nabízeny ve večerních hodinách od 17:00 do 22:00. Tyto třídy budou trvat dva až tři týdny za dva a půl až tři měsíce.... [-]

Mosambik Maputo
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině