MBASTUDIES.CZ

Dálkové Media programy, vyhledejte nejlepší Media programy zde! - Media

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Dálkové Media programy: Hledat zde pro programy Media . Získejte všechny školy a on-line Media directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Media zde!

2 Výsledky v Media, Dálkové Filter

MBA Online - luxusní management a podnikání v digitálním věku

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
Online forma Denní studium 12 měsíců Říjen 2019 Francie Paris

Odvětví v oblasti luxusních výrobků se již několik desetiletí stalo vedoucím představitelem inovací v oblasti řízení a marketingu.

MBA pro správu médií

Lynn University
Kampus Online forma Kombinované 1 - 4 let Září 2019 Spojené státy americké Boca Raton + 1 více

Zatím budete praktikovat potřebné dovednosti, abyste mohli s důvěrou řídit vše od tiskových kampaní až po interní komunikaci. Dozvíte se o blízkém vztahu mezi médii a populární kulturou a o tom, jak tyto propletené síly postavit ve prospěch organizace. Navíc budete zapojeni do diskusí na vysoké úrovni o příslušných etických a regulačních otázkách, jimž čelí průmysl.