Filter
MBA
Mauricius Vacoas-Phoenix Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Dálkové MBA studium v Mauricius - Vacoas-Phoenix - Zde naleznete Dálkové MBA studium v Mauricius - Vacoas-Phoenix

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Mauricius, oficiálně Republika Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 2000 km mimo jihovýchodní pobřeží afrického kontinentu.

Dálkové MBA studium v Mauricius - Vacoas-Phoenix - Veškeré informace o Dálkové MBA studiu v Mauricius, Vacoas-Phoenix. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v MBA, Vacoas-Phoenix, Dálkové

YKBS LTD

Program Master of Business Administration (General) se zaměřuje na řízení na rychle se měnícím globálním trhu bohatém na informace. Cílem programu je rozvíjet koncepční c ... [+]

Dálkové MBA studium v Mauricius - Vacoas-Phoenix. O

Program Master of Business Administration (General) se zaměřuje na řízení na rychle se měnícím globálním trhu bohatém na informace. Cílem programu je rozvíjet koncepční chápání, syntézu a kritické uplatnění teorie řízení pro osoby s odpovídajícími zkušenostmi, které chtějí pokročit ve své manažerské kariéře.

Chcete-li splnit potřeby dynamického a někdy turbulentního podnikatelského prostředí, kvalifikace MBA se sama vyvíjí a přizpůsobuje. Kromě vyzbrojování absolventů MBA s kvalifikací, která by připravila cestu k vrcholovým manažerským pozicím v rámci velkých nebo nadnárodních korporací, MBA je také relevantní pro ty, kteří se rozhodli pro pozice v menších, ale progresivních společnostech, stejně jako podnikatelé, kteří chtějí provozovat vlastní podnikání. Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč je MBA dělat, je posílení kariérních příležitostí prostřednictvím efektivního osobního rozvoje a budování kapacit. Obliba této kvalifikace se rozšířila po celém světě do organizací všech typů, včetně těch ve veřejném sektoru. Problémy, které přineslo 21. století, zvyšují kvalifikace a kvalifikace, které jsou nezbytné pro splnění požadavků stanovených společnostmi, zákazníky a rychle se měnícím prostředím, ve kterém podniky působí. To se stalo jednou z nejvyhledávanějších kvalifikací v dnešním korporátním světě jako předpoklad pro většinu nejvyšších manažerských pozic i pro úspěšný kariérní postup. Celosvětově nejlepší obchodní vedoucí považují MBA za klíč k neustálému úspěchu v profesích v odvětvích jako je výroba, strojírenství, obchod, vzdělávání, zdravotnictví a další služby.... [-]

Mauricius Vacoas-Phoenix
Srpen 2019
Angličtina
3 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině