$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Marketing v oděvnictví - Zde naleznete Marketing v oděvnictví studium

MBA je postgraduální titul nabízený jednotlivcům, kteří ukončují kurzy v obchodní administrativě nad rámec nabízených v bakalářském programu. Získání magisterského titulu Business Administration může otevřít mnoho dalších kariérních příležitostí nebo připravit cestu pro doktorské studium. Co je MBA v módním marketingu? Kurzy nabízené v módním programu jso… Čtěte více

MBA je postgraduální titul nabízený jednotlivcům, kteří ukončují kurzy v obchodní administrativě nad rámec nabízených v bakalářském programu. Získání magisterského titulu Business Administration může otevřít mnoho dalších kariérních příležitostí nebo připravit cestu pro doktorské studium.

Co je MBA v módním marketingu? Kurzy nabízené v módním programu jsou pestré a mohou se soustředit na vše od nadcházejících módních trendů až po řízení vztahů se zákazníky a od historie výtvarného umění až po to, co je zapotřebí k rozvoji vlastní módní linie. Studenti se mohou seznámit s firemní strategií, budováním týmu, právy duševního vlastnictví a licencí, digitálním marketingem, e-pověstí, řízením značky, chováním spotřebitelů a řadou dalších cenných témat.

Jednotlivci, kteří se zabývají módním marketingem, mají tendenci absolvovat mnoho cenných dovedností, včetně vytváření myšlení, analýzy dat a marketingu. Každá z těchto vlastností se může ukázat jako cenná nejen v módním průmyslu, ale i v mnoha dalších odvětvích.

Náklady na výuku pro jakýkoli typ stupně se liší od školy až po školu a umístění na místě. Pokud studenti chtějí absolvovat titul v marketingu módy, měli by mluvit s poradcem a provést odpovídající výzkum.

Módní průmysl je vzrušující, plný mnoha napínavých kariérních příležitostí pro jednotlivce, kteří mají titul v oblasti. Osoba s MBA v módním marketingu může mít jednu z mnoha povzbuzujících titulů, včetně obchodníka, vizuálního merchandiseru, maloobchodního kupce, stylisty, módní návrháře, módní novináře, manažera událostí a manažera pro styk s veřejností.

Kde lze získat titul závisí na poloze, rozpočtu a stávajících odpovědnostech. Online studijní programy nabízejí flexibilitu, což se může ukázat jako výhodné pro ty, kteří mají několik povinností. Chcete-li se dozvědět více o nabídkách kurzů v okolí, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Sacred Heart University
Bauru, Brazílie

Kurz MBA v módním obchodním managementu doplňuje školení profesionálů v oblastech módního designu, designu, administrativy, reklamy, public relations a mimo jiné a poskytuje z ... +

Kurz MBA v módním obchodním managementu doplňuje školení profesionálů v oblastech módního designu, designu, administrativy, reklamy, public relations a mimo jiné a poskytuje základní znalosti pro řízení maloobchodu a služeb na různých úrovních a stupnicích s cílem zdokonalení procesy a záruka kvality v podnikání s módními výrobky od výroby po marketing. -
MBA
Angličtina, španělština, Portugalština