MBASTUDIES

Management v Tchaj-wan. Zde naleznete Management studium v Tchaj-wan

Vzhledem k tomu moc MBA a dveře se otevřou, síť nabízí a řešení problémů dovednosti se učí, studenti ekonomie musí být více zapojen do jejich vzdělávání a učinit vědomé úsilí pochopit, co chtějí dostat z jejich MBA.

Správcovská MBA je magisterský program určený pro profesionály a studenty, kteří chtějí být lídry v podnikání. Programy často kombinují tříd, jako finance, etiky a lidských zdrojů se řízení a vedení kvalifikačních kurzů.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Management studium v Tchaj-wan. Veškeré informace o studiu Management. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan zde!

2 Výsledky v Management, Tchaj-wan Filter

Mba ve finančním řízení

CTBC Financial Management College
MBA
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Naše učební osnovy se zaměřují na výzkumné metody, praktické a odborné dovednosti a schopnost analýzy případů. Podobně jako naše bakalářské programy budou studenti na obou tra ...

Čtěte více

Master of Global Management lidských zdrojů (Full-time MBA program)

National Sun Yat-Sen University
Global MBA
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Master of Global Management lidských zdrojů je stanovena na potřebě akademie posílit HR povolání, a dát studentům nějakou průpravu v tom, jak klíčové oblasti podnikání jsou in ...

Čtěte více