MBASTUDIES

Management v Tanzanie. Zde naleznete Management studium v Tanzanie

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Dobré ideály potvrzený rozsudkem Tanzanie by mohl být dobrý důvod pro to, abyste se k této východoafrické zemi. No, existuje mnoho lidí, kteří považují mluvy svahilštině země jako dobré místo k životu, a nyní tropické klima regionu. Kulturní hloubka je zde jen za interakci s jak jste se dozvědět více ideálů. Lidská práva jsou vážně střežené, a všichni v této zemi má stejnou příležitost kvality vysokoškolského vzdělávání. Studentský život ve velkých městech Arusha, Mwanza a odvážit se s salaam stojí za vyzkoušení. Přijďte a užijte si kvalitní vzdělání za přijatelnou cenu tady.

Management studium v Tanzanie. Veškeré informace o studiu Management. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tanzanie zde!

3 Výsledky v Management, Tanzanie Filter

MBA - Ekonomika dopravy a logistika

Esami Business School
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si je vědoma toho, že bez kritického množství vyšk ...

Čtěte více

MBA v oblasti řízení informačních technologií

Institute of Accountancy Arusha
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento program je šitý na míru pro absolventy a středního managementu, které chtějí pochopit roli informačních technologií ve strategickém řízení.

Čtěte více

MBA v oblasti zadávání veřejných zakázek a potřeby řízení

Institute of Accountancy Arusha
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento kurz je zaměřen na absolventy nebo zkušené střední manažery, kteří chtějí pochopit roli zakázek a dodávek v oblasti strategického řízení. Po úspěšném absolvování tohoto ...

Čtěte více