MBASTUDIES

Management Pforzheim - Management Management programy Pforzheim, Pforzheim

MBA (Master of Business Administration) je postgraduální titul, který se uděluje studentům, kteří zvládli studium podnikání. Titul MBA je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších titulů na světě.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Pforzheim je město ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, Německo. Město je známé v zemi jeho hodinářství a klenotnictví průmyslu. Pforzheim má několik kulturních institucí a více než 10 muzeí.

Management Pforzheim - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Management, Pforzheim Filter

Mezinárodní řízení MBA

Pforzheim University
MBA
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 semestry
Angličtina
Kampus

Akreditované AACSB, naše MBA integruje obecné řízení, zodpovědné řízení udržitelné globalizace, řízení inovací a řízení v Evropě z globálního hlediska.

Čtěte více