MBASTUDIES

Management Kempten - Management Management programy Kempten, Kempten

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Management Kempten - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Management, Kempten Filter

Part time MBA program: Mezinárodní řízení podniku

Hochschule Kempten University of Applied Sciences
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 semestry
Angličtina
Němec
Kampus

Hledáte flexibilní a prakticky orientovaný program MBA, který vám pomůže ve vaší kariéře? Kempten MBA Mezinárodní obchodní řízení

Čtěte více