MBASTUDIES

Management Biberach - Management Management programy Biberach, Biberach

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Management Biberach - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Management, Biberach Filter

Mba mezinárodní správa nemovitostí

Hochschule Biberach University Of Applied Science
MBA
<
Denní studium
<
13 měsíce
Němec
Kampus

Kurz International Real Estate Management, první magisterský program pro odvětví nemovitostí v Německu (od roku 2002), poskytuje komplexní odborné know-how pro junior a manaže ...

Čtěte více

Mba corporate governance konstrukce

Hochschule Biberach University Of Applied Science
MBA
<
Denní studium
<
12 týdny
Němec
Kampus

Nároky na manažerů ve stavebnictví jsou stále náročnější a složitější. Kromě technické znalosti ekonomických, právních a organizačních dovedností, stejně jako vedení a manažer ...

Čtěte více