MBASTUDIES

Management v Mosambik. Zde naleznete Management studium v Mosambik

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Studenti, kteří chtějí pracovat v řízení organizace by měly těžit z sledují MBA. Kurzy tohoto magisterského programu může zahrnovat účetnictví, marketing, obchodní právo, logistika, komunikace, řešení konfliktů, etika, vedení a public relations.

Živá kultura a tradiční umění Mosambiku nabízejí zahraničním studentům možnost rozšířit jejich globální pohled a zkušenosti Vzdělání z jedinečné perspektivy. Primární jazyk Mosambiku je portugalština. Studenti mohou zjistit, že Mosambik je dobré místo pro zlepšení svých portugalské jazykové dovednosti.

Management studium v Mosambik. Veškeré informace o studiu Management. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mosambik zde!

2 Výsledky v Management, Mosambik Filter

MBA - Ekonomika dopravy a logistika

Esami Business School
MBA
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Doprava a infrastruktura byly identifikovány jako důležité předpoklady pro posílení sociálního a ekonomického rozvoje. ESAMI si je vědoma toho, že bez kritického množství vyšk ...

Čtěte více

Magisterský titul v oboru řízení a obchodní administrativa (MBA)

Universidade Católica De Moçambique
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Portugalština
Kampus

Mistr hřiště v managementu a Business Administration (MBA) je rozvíjet a posilovat schopnosti manažerů Mozambiku a vytvářet obchodní analytici a manažeři ve veřejném i soukrom ...

Čtěte více