MBASTUDIES

Management v Belgie. Zde naleznete Management studium v Belgie

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

V programu pro správu, mohou studenti učí důležité obchodní dovednosti, jako je komunikace, sebereflexe, plánování a budování týmu. Mnoho programů se zaměřuje také na etiku a kulturní rozdíly na pracovišti. Tato témata se často pomůže studentům připravit se na pozici vstupní úrovně v oblasti řízení po jejich studia.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Management studium v Belgie. Veškeré informace o studiu Management. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie zde!

5 Výsledky v Management, Belgie Filter

Online MBA s důrazem na vědomé vedení

Alfred Ford School Of Management
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
18&nbsp;-&nbsp;60 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Připravte se na jedinečný zážitek na Alfred Ford School Of Management . Učte se s dalšími představiteli v dnešní obchodní a vědomé vůdčí aréně.

Čtěte více

MBA Online řízení digitální transformace (ISG EPITA)

IONISx
MBA
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
Francouzština
Online forma

Master strategické výzvy digitální a globální transformace ekonomiky a rozvíjet 360 ° vize společnosti, aby získala výšku.

Čtěte více

Vedení Koučování

Center for Creative Leadership
Kurzy
Manažerské kurzy
<
Kombinované studium
<
6 měsíce
Kampus

Vedení Koučování poskytuje kompletní objev, zarovnání, hodnocení, zpětná vazba a koučování balíčku. To může být zapojen spolu s jiným programem CCL nebo jako stand-alone "vede ...

Čtěte více

Specializace Luxusní management - MBA

Vatel Brussels & Paris
MBA
Zář 2021
<
Denní studium
Francouzština
Kampus

Plovoucí ekonomický sektor, luxusní průmysl hledá dovedností a především, dovednosti učí vatel studenty po celou dobu jejich studia. Specializace Luxusní management připravuje ...

Čtěte více

Specializace International Wine & Spirits Management - MBA

Vatel Brussels & Paris
MBA
Zář 2021
<
Denní studium
Francouzština
Angličtina
Kampus

Specializace International Wine & Spirits Management se zaměřuje na studenty, kteří chtějí vstoupit do hotelových a gastronomických zařízení, kde je víno problémem, dělat ...

Čtěte více