MBASTUDIES

Management ve zdravotnictví v Severní Amerika - Management ve zdravotnictví Management ve zdravotnictví programy v Severní Amerika

Master of Business správy (MBA) je profesionální titul věnována těm, kteří studují řízení podniku na obchodní škole. Různé formy analýzy a strategie jsou pokryty, včetně operací, marketingu, financí a účetnictví.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Management ve zdravotnictví v Severní Amerika - Udělejte si Management ve zdravotnictví v Severní Amerika. Získejte všechny program Management ve zdravotnictví a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Management ve zdravotnictví, Severní Amerika Filter

ZDRAVOTNICKÁ MBA

Molloy College
MBA
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Studenti mezioborového magisterského studia ošetřovatelství / MBA a MBA Healthcare rozvíjejí obchodní dovednosti v oblasti účetnictví,

Čtěte více