MBASTUDIES

Management ve zdravotnictví v Evropa - Management ve zdravotnictví Management ve zdravotnictví programy v Evropa

Master of Business správy, známý jako MBA, je absolvent titul uděluje těm, kteří dokončí program se zaměřením na řízení podniku. Finance, účetnictví, lidských zdrojů, a další témata podnikáním související jsou zaměřeny na.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Management ve zdravotnictví v Evropa - Udělejte si Management ve zdravotnictví v Evropa. Získejte všechny program Management ve zdravotnictví a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Management ve zdravotnictví, Evropa Filter

Master of Business Administration (MBA)

IUBH University of Applied Sciences
MBA
Dub 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;6 semestry
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Master of Business Administration na IUBH nabízí řadu kariérních příležitostí po ukončení studia. Mezinárodní orientace programu umožňuje prokázat své schopnosti v globálním p ...

Čtěte více

Master of Business Administration

MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
English (UK)
Kampus

Brunel Business School se sídlem v Uxbridge v Londýně má více než 50 let akademické excelence a má dvojí akreditaci od AACSB a AMBA. Brunel MBA má intenzivní jednoletý denní ú ...

Čtěte více