MBASTUDIES

Management událostí v Francie. Zde naleznete Management událostí studium v Francie

Master of Business správy (MBA) se uděluje na postgraduální studenty, kteří dokončí program studia, které zkoumá různé aspekty podnikatelského světa, včetně marketingu, financí, účetnictví a lidských zdrojů. Je to jak profesionální a terminál stupeň.

event management vyžaduje využití dovedností projektového řízení a technik k vytváření a provádění akcí, jako jsou setkání, konference, festivaly, kongresy a koncerty. To vyžaduje extrémní organizaci a pozornost k detailu naplánovat a provést úspěšnou akci.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Management událostí studium v Francie. Veškeré informace o studiu Management událostí. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

2 Výsledky v Management událostí, Francie Filter

MBA v řízení cestovního ruchu

Y SCHOOLS
MBA
Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
31 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Y SCHOOLS byl vytvořen v roce 1992 jako Groupe ESC Troyes. Je to nejmladší francouzská obchodní škola. Má všechny národní akreditace (plné uznání státním ministerstvem pro vys ...

Čtěte více

MBA v akcích a public relations

ISEG Business And Finance School - school of management
MBA
Zář 2021
<
Denní studium
Francouzština
Kampus

Akce MBA, Public Relations vás naučí rozvíjet strategie, nástroje komunikace událostí a Public Relations značek a institucí. Naučte se vytvářet události pro správu image značk ...

Čtěte více