MBASTUDIES

Management podniku v Portugalsko. Zde naleznete Management podniku studium v Portugalsko

Studenti často kladou otázku, zda jejich rozhodnutí vystoupit z firemního světa a vydejte se na drahé MBA byl moudrý. Až do nedávné doby byla nejtěžší část MBA dostat přijat top obchodní školy. S MBA byl ekvivalent mezi dvěma a půl a čtyři roky další hodnocení zážitek. Je to v době, jako je tato, že si uvědomíte skutečnou hodnotu MBA.

Oblast řízení organizace zahrnuje přední, plánování, řízení zdrojů a organizovat v rámci obchodní nebo neziskové organizace, aby co nejlépe pomoci dosáhnout svých cílů. Tento postup se obvykle zaměřuje na celkové strategické analýzy a rozhodování.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Management podniku studium v Portugalsko. Veškeré informace o studiu Management podniku. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Management podniku, Portugalsko Filter

Mba v organizačním excelence

ISG Business & Economics School
MBA
<
Denní studium
<
240 hodiny
Angličtina
Kampus

MBA v organizační dokonalosti snaží rozšířit znalosti účastníků 'v oblasti organizačního excelence, prostřednictvím integrované a multidisciplinární hlediska. Kurz byl navržen ...

Čtěte více