MBASTUDIES

Management nákupu - Zde naleznete Management nákupu studium

MBA je postgraduální titul udělený jednotlivcům, kteří se rozhodli absolvovat vyšší vzdělání v oblasti podnikového řízení a správy. Jednotlivci se obvykle rozhodnou získat Master of Business Administration s cílem zvýšit jejich výdělečný potenciál.

Co je MBA v řízení nákupu? Tento program je určen pro vybavení studentům nástroji, které potřebují k úspěšnému řešení jedné z nejdůležitějších funkcí jakékoliv obchodní struktury: nákup produktů. Při přípravě studentů na takové náročné úsilí poskytují instruktoři školení, jejichž cílem je rozvíjet dovednosti v oblasti nákupu, znalosti a nástroje, které studenti potřebují k optimalizaci svých rozhodnutí ve společnosti, pro kterou pracují. Kurzy jsou zaměřeny na nákup manažerů, manažery kategorií, nákupních analytiků a seniorů a mohou se zaměřit na řízení jakosti, importní procesy, globální zdroje, sledování trendů a analýzu výkonnosti.

Dovednosti, které jednotlivci získají z tohoto programu, mají tendenci být cenné v jakémkoli počtu polí a pozic. Analýza výkonnosti a řízení kvality jsou užitečné z hlediska vývoje produktů a zaměstnanců. Schopnost myslet strategicky může sloužit jednotlivcům dobře v jakékoli pozici.

Náklady na magisterský stupeň se značně liší a jsou ovlivněny faktory, jako je umístění a doba trvání programu. Studenti by měli absolvovat důkladný výzkum před zapsáním do jakéhokoli programu.

Ačkoli absolventi tohoto programu mohou pokračovat, aby se stali manažery nákupu, stupeň skutečně otevírá dveře pro mnoho různých příležitostí. Studenti mohou najít úspěchy v pozicích, jako je rozpočetový manažer, marketingový ředitel, manažer správních služeb, manažer stravovacích služeb, finanční úředník, logistik, manažer průmyslové výroby nebo velkoobchodní a výrobní obchodní zástupce.

Mnohé instituce nabízejí MBA v řízení nákupu, ale kde student nakonec skončí závisí na jeho umístění a plánu. Online kurzy jsou nejlepší pro studenty, kteří touží po flexibilitě. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

4 Výsledky v Management nákupu Filter

MBA v mezinárodním obchodu a logistice

ESC Amiens School of Management
MBA
<
Denní studium
Angličtina
Francouzština
Kampus

Mezinárodní řízení nákupu a logistiky MBA je kurz v počátečním nebo pracovním školení pro profesionály nebo studenty, kteří hledají specializovaný a provozně orientovaný výuko ...

Čtěte více

MBA mezinárodní řízení nákupu (RNCP úroveň I)

ILCI Business School
MBA
<
Denní studium
<
2 roky
Francouzština
Angličtina
Kampus

MBA International Purchasing Management nabízí specializaci do dvou let na školení studentů v různých nástrojích a technikách rozvoje mezinárodního nákupu. Cílem MBA MACI je r ...

Čtěte více

Master in Advanced Management při nákupu

UADIN Business School
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
650 hodiny
španělština
Online forma

Školení v oblasti nákupu je jedním z nejdůležitějších nástrojů, jak zajistit růst profesionální kariéry a nastolit budoucí vyhlídky. Jak pro aktivní profesionály, tak i pro ty ...

Čtěte více

MBA v logistice a nákupu

CEF Center for Financial Studies
MBA
Zář 2021
Spanish (Spain)
Kampus

V rámci společnosti je logistická oblast pravděpodobně oblastí, která prošla nejdůležitějšími transformacemi. Nové potřeby spotřebitelů a revoluce způsobená digitálními kanály ...

Čtěte více