MBASTUDIES

Management nákupu v Španělsko. Zde naleznete Management nákupu studium v Španělsko

MBA je zkratka pro Master in Business Administration a skládá se z programu osnov, která poskytuje základ v základních konceptů podnikání, včetně vedení, finance, ekonomika, prodej, marketing, řízení lidských zdrojů a řízení dodavatelského řetězce.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Management nákupu studium v Španělsko. Veškeré informace o studiu Management nákupu. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

2 Výsledky v Management nákupu, Španělsko Filter

Master in Advanced Management při nákupu

UADIN Business School
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
650 hodiny
španělština
Online forma

Školení v oblasti nákupu je jedním z nejdůležitějších nástrojů, jak zajistit růst profesionální kariéry a nastolit budoucí vyhlídky. Jak pro aktivní profesionály, tak i pro ty ...

Čtěte více

MBA v logistice a nákupu

CEF Center for Financial Studies
MBA
Zář 2021
Spanish (Spain)
Kampus

V rámci společnosti je logistická oblast pravděpodobně oblastí, která prošla nejdůležitějšími transformacemi. Nové potřeby spotřebitelů a revoluce způsobená digitálními kanály ...

Čtěte více