MBASTUDIES

Management kreativního průmyslu Kalifornie - Management kreativního průmyslu Management kreativního průmyslu programy Kalifornie, Kalifornie

Vydělávat Master of Business Administration (MBA) je dosaženo tím, že splní požadavky na absolventa programu na obchodní škole. Mnoho škol nabízí na plný úvazek, částečný úvazek, nebo on-line možnosti, jak vydělat si titul v řízení podniku.

Umění manažeři, kteří v těchto dnech potřebují stejný druh vzdělání jako obchodní vedení se nyní snaží získat diplom MBA v managementu umění. Tyto kvalifikace vám pomůže vytvořit a udržovat úspěšné umělecké organizace.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Management kreativního průmyslu Kalifornie - Vezměte si MBA Oslu. Získejte všechny programu MBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Management kreativního průmyslu, Kalifornie Filter

MBA v Creative Enterprise

Meridian University
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
18&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program MBA v kreativním podniku je navržen tak, aby umožňoval absolventům, kteří se dobře vzdělávají v základních obchodních funkcích, jako je řízení, marketing, finance, ope ...

Čtěte více